Jsme divadlo – spolek lidí na volné noze – věnující se loutkovému a pouličnímu divadlu. Snažíme se divadlo dělat komplexně. Používáme loutky, sebe, klauniády, pantomimu, slovo… vždy se snažíme používat živou hudbu.
S divadlem jsme projeli celou ČR a kus Evropy. Nemáme vlastní scénu, proto kočujeme tam, kam si nás pozvou.
V naši domovské vsi pořádáme festival loutkového divadla Černínský loutkofest, na kterém jste mohli vidět divadla z ČR ale i z Anglie, Norska, Dánska, Finska a Kolumbie.

V současné době jsme se vrhli i na tvorbu video skečů, ale jsme teprve na začátku. :)
Bohužel jsme dlouhodobě bez možnosti příjmu, jako mnozí ostatní, proto zkoušíme i tuto cestu.










