Ve středu 5. května se odehrálo utkání semifinále poháru MOL Cup mezi pražskou Spartou a Slavií Praha. Výzvu Borců v něm přijal Adam Hložek ze Sparty a Jan Kuchta ze Slavie. Při této příležitosti oba darovali svůj podepsaný dres na dobročinné účely a podpoří tím tak Nadační fond dětské onkologie Krtek, který se stará o děti a jejich rodiny bojující se zákeřnou rakovinou.









