Jmenuji se Katka a žiji sama se synem Nicoláskem Williamkem. Nacházíme se bohužel v těžké životní situaci. Otec Nicoláska od nás odešel, ale dluhy bohužel zůstaly. Čeká mě insolvence, výživné na syna neplatí, zájem o něj také nemá. Za rok mi končí rodičovská dovolená a přemýšlím už o práci, která by nás ze špatné finanční situace zachránila.
Abych mohla alespoň trochu normálně se synem žít, velmi by nám pomohl například příspěvek na nájem. Žijeme v pronajatém bytě, nájem celkem vysoký. Počítám v podstatě každou korunu, po zaplacení všech výloh, měsíčně hospodaříme se synem z cca 3 000kč, což máme na jídlo a drogerii. Proto využíváme někdy charitu a potravinovou pomoc a touto cestou bychom také chtěli poprosit o pomoc.









