Jsme zařízením pro 16 dětí spádově pro Městskou část Praha 8, ale máme děti ze všech koutů Středočeského kraje a někdy i celé republiky. Naše zařízení obývá celé 3. patro v budově základní školy. Jediné, čeho máme opravdu hodně, je světlo na společné chodbě, ze které se chodí do jednotlivých bytů. Je to ta klasická školní, celá prosklená chodba. Není to úplně špatné, ale na zemi je staré linoleum a bytečky máme předělané z jednotlivých tříd … prostředí je prostě neútulné a nevypadá úplně jako klokaní kapsa.










