Adam je třináctiletý skvělý klučina. Ještě do nedávná aktivní a silný kluk. Před dvěma měsíci nás ale zasáhla velká rána, dozvěděli jsme se, že má Adámek limfoblastickou leukémii. Ihned mu byla zahájena léčba, během které jsme se dozvěděli, že musí podstoupit transplantaci kostní dřeně, kvůli ne moc dobrým výsledkům.
Kvůli léčbě musíme jezdit často do nemocnice. Dopravujeme se tam sanitou, kterou nám zařídil hodný pan doktor. Není to ale dlouhodobé řešení, později budeme dojíždět i do pražské nemocnice Motol (180 km vzdálené), kvůli transplantaci kostní dřeně.
Vše by nám usnadnil automobil, který si bohužel finančně nemůžeme dovolit.
