Ahoj,
jmenuju se Esterka, je mi skoro 9 let a mám vzácnou genetickou vadu zvanou Charge syndrom. Díky tomu mám spoustu vrozených vad, dodnes nemluvím řečí, kterou běžně používají všichni okolo a mám dosti problém s rovnováhou.
Na rovnováhu mi výborně pomáhá jízda na koni, protože musím stále zapojovat rovnovážné ústrojí a tím ho trénuji. A tak jezdím pokud možno 1× do roka na hiporehabilitační pobyt, kde během týdne jezdím 2× denně na koních. Seznamuji se tam i s ostatními zvířátky, protože tento pobyt je situovaný na statek v Bohuslavicích.
Terapie a ubytování ovšem není úplně levnou záležitostí.
Ráda bych Vás touto cestou požádala o podporu, abych mohla jet a také sebou vzít sestřičku, mamku a taťku.
Předem moc děkuji.
Esterka
