Jmenuji se Karolína a mám DMO, spastickou kvadruspascititu, epilepsii, slabou imunitu a špatnou srážlivost krve. Z důvodu těchto onemocnění se často dopravuji k lékařům. I přes svá onemocnění jsem velice aktivní člověk. Kromě častých návštěv lékařů se snažím účastnit i sportovních akcí. Moc vás tedy prosím o finanční pomoc, jelikož vozík moc potřebuji, abych se dostala ven a byla hodně samostatná, když je přítel v práci a já mohla s asistenčním pejskem ven.










