Už 9 let studentům zpestřujeme jejich vysokoškolský život v Brně a ukazujeme, že studium nemusí být jen nudné biflování. Skrze nejrůznější kulturní a společenské akce se snažíme studentům přinášet radost a obohacovat je o nové zážitky.
Ale teď je tu covid a běžné studium ani akce nejsou. Jenže náklady zůstávají a my se potápíme. Abychom se k vám mohli opět vrátit, až to jednou skončí, obracíme se na vás s prosbou a projektem Zachraň MUNII.















