Sbírka ukončena:

Pořad houslisty Jaroslava Svěceného

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
od 1 dárce
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
1 000 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
107 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pořad houslisty Jaroslava Svěceného

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
od 1 dárce

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
15. 3. 2021

Zveme všechny fanoušky na stream ze série Hrajeme pro život v roce 2021.

V úterý 23. 3. od 18.00 hodin můžete sledovat pořad houslisty Jaroslava Svěceného

Koncert vysíláme přes náš Youtube kanál.

Jaroslav Svěcený

houslový virtuos je zároveň uznávaným soudním znalcem v oboru smyčcové hudební nástroje, kterým je od roku 2008. V roce 2009 byl kurátorem dosud největší houslařské výstavy na území České republiky, která se pod názvem FAMOUS EUROPEAN VIOLINS (SLAVNÉ EVROPSKÉ HOUSLE) konala ve velkých výstavních prostorách Obecního domu v Praze. Ta ho přímo katapultovala do kategorie mezinárodně uznávaných odborníků v této oblasti. Výstavu navštívily tisíce lidí z 54 zemí. Jaroslavu Svěcenému současně vyšla i česko-anglická publikace (příloha), kterou dnes využívají odborníci v desítkách zemí od Singapore až po USA.Od té doby absolvoval stovky přednášek, koncertů a výstav, které se vždy setkávají s velkým ohlasem. Natočil 6 zvukových nosičů, kde mapuje historické evropské housle. Je mezinárodně vyhledávaným poradcem v oboru investic do smyčcových hudebních nástrojů 17. – 20. století. Jeho osobnost je zárukou serióznosti, odbornosti a srdečného přístupu k lidem na celém světě. 

Toto vše a mnohem více se dozvíte v pořadu Jaroslav Svěcený a mistrovské housle čtyř staletí, který můžete prostřednictvím streamového koncertu vidět 23. 3. 2021.

Kdo sbírku organizuje?

Jsme tým profesionálů z kulturní oblasti, kteří se nechtějí smířit se zoufalou situací, do které byly všechny druhy živých, kulturních akcí uvrženy.

Zároveň chceme tyto umělce propojit s jejich věrnými fanoušky a v neposlední řadě pomoci těm, kterým současné události zasáhly do běžného a pracovního života.

Na co budou peníze z této sbírky použity?

Výtěžek z této sbírky bude použit na honorář a realizaci streamu.

Za každý příspěvek děkujeme!

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 3. 2021 18:57

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat