Chtěli bychom tímto požádat o finanční dar pro naši dceru Karolínku. Karolínka se narodila jako zdravá holčička, která dokázala dělat paci paci, volala na nás mama, tata a dělala vše co dělají zdravé děti. V 18 měsících přišel zlom, kdy dcera v krátké době za sebou byla naočkována, a pak anestezií uspána kvůli zlomené ruce. Když se probrala z narkózy už to nebyla ona.
Žádný oční kontakt, žádné žvatlání, nic. Vůbec nás nevnímala a žila ve svém světě. Bylo to pro nás strašné, hledali jsme pomoc. Až jednou jsem otevřela nějakou stránku o autismu a po přečtení symptomů jsem se rozbrečela, protože skoro vše na naši Karolínku sedělo. Začalo kolečko vyšetření a my přitom už začali hledat další pomoc abychom s Karolínkou co nejlépe pracovali.











