Komu pomůžeme?
Jmenuji se Jenny Rinn a sbírka je pro pejska mé sestry Simony. Našeho malého člena rodiny na přechodu srazilo auto, které mu rozlámalo nohu a poškodilo pánev. Séba musel podstoupit operaci, dostal implantát a několik týdnů čůral jen cévkou. Nebylo to snadné jak po psychické, fyzické, ani finanční stránce. Zvlášť pro maminku samoživitelku, která splácí dluhy.
Léčba stála již cca 30 tisíc korun a stále není u konce. Malého Sébu za pár dní čeká oslava sedmých narozenin, z čehož již jeden rok, žije plně jen na třech tlapkách. Chci jemu i rodině společně s vámi pomoc. Každá koruna bude považována za obrovské gesto.












