Auto srazilo 3,5 letého kocourka. V pátek jsme ho vezli na kliniku do Českého Brodu. Má zlomenou nožičku a nemá v ní citlivost, takže bude muset podstoupit amputaci nožičky. Vzhledem k tomu, že měl málo červených krvinek, tak jsme ho musely převézt do Prahy, kde mají krevní banku. Od pondělí je v Praze výdaje jsou vysoké. Moc prosím o přispění, aby byl kocourek zase v pořádku.









