Mottem filmu by mohl být nápis, který před mnoha lety nasprejoval anonymní autor na jednu londýnskou zeď: „Navzdory dílčím nezdarům hledání štěstí a lásky stále pokračuje…“ A stejně je tomu i v našem příběhu, kde někdy pomůže k happyendu náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá…
A o čem že to tedy bude?
O Elišce (EVA BUREŠOVÁ), která je fakt hodná holka. Možná až moc. V práci jí chybí ostré lokty a ve vztahu přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona (ANETA KREJČÍKOVÁ). Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem Petrem… Černým Petrem (JAKUB KOHÁK). „Má s tebou ten chlapec vůbec nějaké vážné plány? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka (VERONIKA FREIMANOVÁ). Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard (PETR BUCHTA) o Elišku, Klára (OLGA LOUNOVÁ) o Richarda a maminka s tatínkem (JIŘÍ LÁBUS) o blaho všech.

























