Ahoj jsem maminka malého Zdenečka, který se narodil se 100 % ztrátou sluchu. Už nosíme cochlear a začínáme postupně slyšet lépe, ale musíme mít pomůcku na oušku. Když jí malý sundá, tak neslyší nic. Bohužel momentálně baterie vypověděla službu a Zdeneček třeba půlku dne neslyší.










