Děláme pro naši holčičku maximum, ale většina terapií není hrazena pojišťovnou, tak není vůbec snadné získat na terapie dostatečné finanční prostředky.
Peníze ze sbírku proto budou použity intenzivní měsíční terapii v neurosenzorickém Verheul centru v Ostravě. Tato terapie by pomohla Zuzance lépe se orientovat v jejím vlastním těle, učila by ji využít všechny smysly, co má. Terapie jí pomůže v lepší komunikaci a pochopení toho, co od ní ostatní žádají.
Víme, že stále je vše běh na dlouhou trať, ale věříme, že veškeré úsilí má smysl a budeme vám velice vděčni za pomoc.
Maminka se Zuzankou
