8. 7. 2021 10:46
Milé dárkyně, milí dárci, z celého srdce všem děkujeme…
Milé dárkyně, milí dárci,
z celého srdce všem děkujeme. Jménem své rodiny a blízkých, kteří s realizací sbírky pomáhali, ale hlavně jménem Jany a Matyáška, kterým pomoc mířila. Chtěla bych se všemi laskavými dárci sdílet ne jedno, ale hned dvě obrovská díky.
První poděkování za to, co je vidět. Za finanční prostředky a jejich výši. V neuvěřitelně krátké době se díky vám všem vybrala suma potřebná na nákup auta a ještě něco zbylo. Auto už je ve výrobě a věřím, že na podzim už bude Matyho úsměv zářit štěstím, až se poprvé s babičkou vydají tam, kam potřebují, aniž by to bylo sanitkou. Finanční prostředky nad rámec částky potřebné na nákup auta budou využity buď na dodatečnou úpravu auta nebo na další pomůcky potřebné k Matyho léčbě/rehabilitaci. Děkujeme jednotlivcům, organizacím i spolkům!
Druhé poděkování za to, co už tolik vidět není, ale bylo obrovsky cenné. Další díky posíláme za vaši pomoc při sdílení kampaně, její propagaci, prostě za veškeré šíření zprávy dál. Ale především za všechna vlídná slova, modlitby, neviditelné činy a další nápady a aktivity. Díky za vyjádřenou podporu a lásku směrem k Janě a Matymu. Míra solidarity, chuti se zapojit a něčeho se vzdát, často ve prospěch někoho úplně cizího, byla pro oba obrovským „pohlazením a obejmutím“. I za to patří všem velké díky.
Srdečně zdraví,
Ivana