Jmenuji se Veronika a pořádám sbírku na pomoc dědovi a rodičům po požáru domu v Josefově.
11. srpna před sedmou ranní se probudili ke kouři a praskání. Díky bohu, že vstali a i přes tátovu extrémně sníženou mobilitu se dostali ven včas. Před požárem unikli, nicméně dům byl požárem silně poškozen, hlavně střecha, stodola a promočené stropy od hašení. Rodinu provází několik posledních let nelehký osud. Příčina požáru nebyla zjištěna.
Cílem sbírky je tedy snaha pomoct udělat situaci co nejúnosnější a vrátit věci aspoň trochu do normálu.












