Kdo sbírku organizuje?
Jsem hudebník, který byl zvyklý hrát a částečně se živit hudbou jak v Moravském divadle Olomouc, tak na samostatných koncertech s kapelou nebo sólo. V době koronakrize, kdy koncertování není možné, mi chybí jak prezentace před lidmi, tak pociťuji i výpadek výdělku z koncertů.











