Sbírka je určena pro Fakultní nemocnici Olomouc, která v našem kraji nese největší zátěž péče (nejen) o covidové pacienty. Doba je těžká a světlo na konci tunelu je ještě daleko. Situace dopadá na všechny, nejen zdravotně, ale i psychicky. Chtěli bychom zdravotníky i pacienty potěšit přítomností zvířecích psychoterapeutů. Zvířata mají úžasnou schopnost se na nás naladit, zklidnit nás a vykouzlit úsměv na tváři.











