Během posledních osmi let se počet dětí v naší škole na okraji Kokořínska, na dohled Bezdězu zněkolikanásobil (v roce 2012 jsme měli 24 žáků, v současnosti žádáme o navýšení na 200). Po zrekonstruování původní školní budovy jsme se rozhodli pronajmout si prostory zavřeného hostince.
Financemi i prací přispěli rodiče a zaměstnanci školy. Prvního září 2021 jsme otevřeli tři nové třídy, přesto je potřeba řadu věcí dokončit (rozvod vody, odpady, elektroinstalaci, šatnu, výměnu dveří…).








