S mládenci z naší komorní, akustické kapely Unotrio jsme se na výročním sjezdu usnesli, že nahrávky z mobilu jsou sice krásná a přepychová věc, ale že bysme my, a věříme i někteří naši fanoušci, rádi měli k dispozici i pár nahrávek vyšší kvality. Náš odhad je za[m v první fázi 3 – 5 klipů a dál to vidíme tak, že se uvidí.










