Můj start do života nebyl jednoduchý. Narodila jsem se ve 36. týdnu. Měla jsem být zdravé miminko, ale osud rozhodl jinak. Po narození jsem měla 2× omotanou pupeční šňůru a následně jsem byla oživovaná. Domů jsem se poprvé podívala po třiceti dnech. Už v porodnici se mnou začali cvičit Vojtovu metodu, kterou se mnou maminka cvičila pravidelně až do mých desátých narozenin. Přestože nikdo nevěděl jak vše dopadne, já se nevzdala, protože vím, že všechno má smysl. Opora, kterou jeden ve druhém máme, je velice důležitá. Moc děkuji za případnou pomoc.












