Sbírka ukončena:

Retro zábava bude on-line z vašich obýváků

Vybráno 0 Kč 800 Kč
od 2 dárců
 -
2 dárci
Celkem se zapojilo
400 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Retro zábava bude on-line z vašich obýváků

Vybráno 0 Kč 800 Kč
od 2 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Bašťanský spolek
Datum přidání
7. 4. 2021

Přidejte se k nám prostřednictvím facebookové události „Retro zábava 2021 – on-line“.

Na popud uzavřené kultury se Bašťanský spolek rozhodl tradiční RETRO zábavu uspořádat v původním termínu, tedy v pátek 9. dubna 2021, od 20:00 do cca 22:00 nebo dle zájmu, ale netradičně online, tedy taneční zábava z vašich obýváků.

Stýská se Vám po nás tak, jako nám po Vás? Potřebujete se konečně odreagovat a udělat zase jednou něco bláznivého? Nemůžeme se teď bavit společně naživo? Dostaneme naší oblíbenou Retro zábavu k Vám domů!

A jak to bude probíhat? 

  • Připravte se na Retro zábavu klasicky, jen s tím rozdílem, že tentokrát přijdeme my za Vámi!
  • Můžete zapojit i své děti, třeba to bude jejich první „doopravdická“ taneční zábava a budou rádi vzpomínat. Přiberte i rodiče či prarodiče, vrátíme je na chvíli do mládí ;-)
  • Uvítáme, když ani tentokrát nevynecháte retro kostýmy.
  • Připojíte se doma na PC k FB stránce Retro zábava on-line nebo www.bastansky-spolek.cz a my už se o program u Vás doma postaráme!
  • Budeme Vám vybírat ty největší taneční retro pecky, bude i vystoupení a tombola! Můžete nám dát vědět, jaký hit chcete slyšet – budeme hrát i na přání. 
  • My na oplátku od Vás čekáme videa a fotky, o které se s námi podělíte ;-) V průběhu programu můžete prostřednictvím chatu komunikovat nejen s námi, ale i s Vašimi přáteli, kamarády, sousedy…

A co bude vstupenkou do naší tomboly?

Zaslaná fotka nebo video z průběhu Retro zábavy u Vás doma. Ze zaslaných fotek vylosujeme tři příspěvky, které odměníme a cenu jim doručíme.

Doplňte si domácí bar, nachystejte něco dobrého k zakousnutí, připravte retro kostým a společně to 9. 4. 2021 rozjedeme!

Vstupné ZDARMA :-)

Cílem této sbírky je pokrýt náklady na online přenos.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

IVAN BAIER - BRUŠPERK
500 Kč  •  9. 4. 2021 22:49
DĚKUJI ZA KRÁSNÝ ZÁŽITEK, BYLI JSTE SKVĚLÍ A PŘÍŠTĚ AHOJ.........................HODNĚ ÚSPĚCHŮ A ZDRAVÍ VŠEM VE SPOLKU
Milý dárce
300 Kč  •  9. 4. 2021 21:41

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat