15. 7. 2021 v dopoledních hodinách jsme nezaviněnou nehodou pozbyli naše jediné výjezdové vozidlo rajhradské záchranné stanice. Tímto okamžikem už nemáme další možnost jak vyjíždět řešit nejrůznější události záchrany zvířat přímo v terénu v oblasti Jihomoravského kraje.
Záchranné výjezdy představují z více než 2/3 příjem zraněných živočichů do stanice. Jen zhruba z 27 % jsou nám ochotni nálezci zvíře přivést rovnou do stanice. Bohužel se omlouváme všem volajícím, od dnešního dne už nemáme jak k vám jezdit pro zvířata.
Srdečně vás žádáme a prosíme o jakoukoliv finanční podporu, abychom byli schopni v brzké době chybějící vozidlo nahradit. Jste jediní kdo nám může pomoci.
Covid opatření za poslední rok, uzavření areálu pro veřejnost a nemožnost pořádat výukové programy pro školy, způsobilo výpadek našich příjmů až o 35 %.
Děkujeme za vškerou vaši pomoc!











