Jsem Pavlínka a budou mi 3 roky. Narodila jsem se jako zdravé miminko a všichni byli šťastní. Bohužel to netrvalo dlouho. Měla jsem velké problémy se spánkem a maminka věděla, že je něco špatně. Po druhém roce života jsme si mysleli ze moje diagnóza bude autismus. K naší smůle je to ještě horší. Mám velmi Vzácný mikrodelečni syndrom PHELAN MCDERMID. Nadělal mi v hlavičce pěknou paseku a mám poruchu autistickeho spektra, ADHD, poruchu spánku, absenci řeči, jsem plně na plenkách a špatně vidím.











