Sbírka ukončena:

Koncert k 50ti letům skupiny Poutníci

Vybráno 0 Kč 1 700 Kč
od 5 dárců
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
340 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
297 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Koncert k 50ti letům skupiny Poutníci

Vybráno 0 Kč 1 700 Kč
od 5 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Poutníci
Datum přidání
22. 1. 2021

Skupiny Poutníci slavila v roce 2020 50 let od svého vzniku.

Vrcholem oslav měl být koncert 6. 12. 2020 v Brně v Centru SONO. Bohužel kvůli pandemii covid 19 musel být koncert přeložen na 25. 10. 2021 tamtéž. Vybraný finanční obnos bude použit na pokrytí nákladů na toto vystoupení kde by kromě historických sestav Poutníků ještě účinkovali skupiny Malina Brothers a Robert Křesťan se souborem Trapeři.

Komu pomůžeme? 

Skupiny Poutníci vznikla v roce 1970. Za tu dlouhou dobu se v ní vystřídala řada předních českých hráčů na bendžo / Luboš Malina / či mandolínu / Jan Máca /. Ale nejznámější postavou Poutníků je Robert Křesťan, který se skupinou hrával a zpíval a napsal pro ni řadu písní o kterých se dá říct že u nás zlidověli. Jako například skladba s názvem Panenka.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity? 

Případný vybraný obnos by byl použit na nájem Centra SONO v Brně, kde se zmíněné vystoupení uskuteční. Na reklamu tohoto / plakáty a jejich výlep /a na technické zajištění akce – ozvučení, osvětlení a služby pro diváky.

S přeložením koncertu z 6.1 2. 2020 na 25. 10. 2021 byly nemalé finanční ztráty. proběhlé zkoušky na toto vystoupení, Již použitá reklama a záloha na nájem.

Předem moc děkujeme za jakoukoliv částku, která nás podpoří v této nelehké době.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Luděk Maulis
500 Kč  •  20. 10. 2021 15:31
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 10. 2021 19:23
Milý dárce
300 Kč  •  12. 10. 2021 20:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 6. 2021 21:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 6. 2021 16:43

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat