Sbírka ukončena:

Divadelní inscenace Punč přání

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
28 000 Kč
 -
3 dárci
Celkem se zapojilo
533 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Divadelní inscenace Punč přání

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Michal Kříž
Datum přidání
30. 5. 2021

Dobrý den,

jsme nový vznikajicí divadelní soubor Teenager, který dává přednost talentovaným ale neznámým hercům a herečkám, kteří milují divadlo a přinášejí divákům radost a úsměv na tváři.

Během pandemie se nám podařilo vytvořit a nazkoušet divadelní inscenaci, která se jmenuje Punč přání, divadelní inscenace je napsaná podle knihy od spisovatele Michaela Ende /Nekonečný příběh/, který je autorem skvělých knih.

Dali jsme se do práce a i během pandemické krize se nám povedlo vytvořit krásné dílo, které nás vyšlo na 120 000 Kč, keré jsme hradili ze svých kapes.

Nyní je inscenace nazkoušená, otáčivé kulisy jsou vyrobené a kostýmy budou každou chvíli ušitý. Teď nám jenom zbývá zaplatit sklad, kde by naše věci mohli přečkat chvíli než budou stát na prknech, která znamenají svět, a uhradit výrobu a tisk krásných divadelních programů, kde bude vidět skvělá práce všech /herců, švadlen, maskérek a výrobců kulis/.

Naše inscenace by měla mít své premiéry 25. 6. 2021 a 26. 6. 2021 v Divadle Bez Hranic v Praze a potom by se měla vydat o prázdninách na letní scénu do Barokního divadla ve Valticích a potom by měla mít své reprízy po divadlech a divadelních festivalech v ČR.

V odkazech najdete odkaz na naše webové stránky, kde můžete naší inscenaci sledovat.

Budeme rádi za jakoukoliv pomoc i za sdílení této sbírky.

Na co budou peníze ze sbírky použity?

Pokud se nám povede stanovenou částku vybrat, použijeme jí na sklad, kde budou kulisy uskladněny půl roku, a za tisk divadelních programů /500 ks/

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Gábina
100 Kč  •  12. 6. 2021 20:30
držte se :)
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 6. 2021 12:41
Milý dárce
500 Kč  •  12. 6. 2021 12:01

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat