Ahoj,
za necelý měsíc mi bude 25 let a rozhodl jsem se, že poprvé v životě si nebudu přát nic pro sebe, ale pokusím se pomoci někomu jinému. Jelikož jsme nyní ve složité situaci a spolu s námi i zvířata, rozhodl jsem se založit tuto sbírku na pomoc Safari Parku ve Dvoře Králové.










