Přeji vám všem krásný sluníčkový den. Nikdy jsem si nemyslela, že já, jako maminka 3 dětí budu psát příběh o svém synovi Danielovi. Ráda bych vám ho představila. Je to usměvavý, veselý a velmi inteligentní chlapec, kterému budou 4 roky. Má rád auta, Spongeboba a rád staví lego. Nejvíce ze všeho však miluje svoji rodinu.
Do konce listopadu to byl zdravý kluk, který od září navštěvoval školku. Byl rád mezi dětmi, měl rád paní učitelky, učil se novým věcem. To vše se mělo změnit. 26. 11. 2020 jsem se vydala se synem k dětské lékařce, která mu udělala odběr krve a najednou se dívá, že Danielek je strašně dušný. Okamžitě volala do nemocnice v Jihlavě, kde nás přijmuli. Po veškerých vyšetření zjistili, že má málo krve. Dodali jednu transfuzi s krví a následoval převoz do Brna, na onkologii. V Brně udělali celkové vyšetření a zjistili, co se děje. V sedm hodin večer nám pan doktor řekl že na 89 % má Danielek akutní lymfoblastickou leukemii.












