Citizen37 v M-klubu ve Vysokém Mýtě! Livestream se uskuteční v sobotu 8. května od 20:00 na Facebooku a YouTube M-klubu.
Citizen37
je indie-rocková kapela z České Třebové vyznačující se barevným kytarovým soundem s důrazem na melodiku, výraznými refrény, zajímavou lyrikou a osobitým projevem zpěvačky. Na scénu se vrací po delší pauze s novým baskytaristou.









