Peníze ze sbírky budou použity na měsíční intenzivní terapie v neurosenzorickém centru Verheul Ostravě. Snoezelenové terapie pomohou Nikolce v celkovém rozvoji osobnosti, tak aby mohla být ostatními lépe přijatá ve společnosti. Našim cílem je, aby komunikovala, protože zatím dá najevo jen souhlas a nesouhlas. Terapie stimuluje všechny smysly, tak jistě bude přínosem i vzhledem k sluchové a zrakové vadě Nikolky.
Terapie v tomto centru by tak obsáhly všechny problémy, které Nikolku provází – autismus, sluchovou ztrátu i obtíže v pohybové rovině. Tato celistvá péče je však pro mě, jakožto samoživitelku s dvěma dětmi finančně nereálná. Rozhodla jsem se tedy překonat veškeré zábrany a požádat vás o pomoc.
Děkuje Nikolka s maminkou
