6. 10. 2021 9:35
Moji milí dárci, přátelé, a všichni ti, co jste se do sbírky zapojili, moc a moc vám všem děkuji.
Sbírka je u konce a mne nadevše dojal váš zájem!
Tak tedy – „Už nikdy tichý déšť a už nikdy ptáčci bez zpěvu“.
Nikdo jste neváhal sáhnout do svých úspor a pomoci mi. Bylo ohromující číst vaše vzkazy a také si uvědomit, kolik solidarity a porozumění ve vás všech mám. Ve sbírce se ocitlo velmi mnoho peněz a také spousta krásných příběhů. Paní Petra Ž. poslala peníze z JIP v Plzni, kde čekala sama na složitou operaci. Pan Dr. Oldřich D. poslal peníze za sebe, svou ženu a synka až z Ameriky, a dalších devadesát tři příběhů, vás, dárců…
Sledovala jsem ty vzkazy a prožila tak velmi šťastné chvíle a také jsem si uvědomila, jak moc návykové tohle dobro je. Peníze (65.500Kč,-) v pondělí 11. 10. 2021 vyměním za sluchadla. A budu zas slyšet déšť, ptáky, hudbu a vás všechny co mne oslovíte. Za návrat sluchu jsem Vám všem nesmírně vděčná.
Zbylé peníze (75000 Kč,-) použiji pro naší dceru Rozárku, která se narodila se vzácným genetickým onemocněním TETRASOMIE X. Právě její cesta za poznáním je lemována trním a překážkami. Ale díky vám to vše zvládneme v soukromé škole snadněji.
Doufám, že mým poděkováním vám všem nic nekončí! S kýmkoliv z vás se potkám, všechny vás s radostí vyposlechnu!
Poděkování patří také Kateřině Čefelínové, která tohle veledobro vymyslela a celé zorganizovala.
Další díky patří Doniu.cz, které tak skvělou pomoc organizuje.
Z celého srdce vám všem devadesáti pěti dárcům tisíckrát děkuji!
