Dobrý den,
jmenuji se Libor Moulík a tímto bych vás chtěl poprosit o příspěvek na pomůcku k invalidnímu vozíku. Jedná se o přídavné zařízení, které by mi zajistilo lepší pohyblivost po Praze, kde momentálně žiji.
V roce 2010 se mi stal pracovní úraz, spadl jsem ze střechy asi z 13 metrů přímo na beton. V roce 2015 jsem přišel o levou nohu a od té doby jsem na invalidním vozíku mechanickém. Pohon na vozík by mi velmi pomohl v práci, usnadnil život a také by mi dovolil věnovat se lépe mým koníčkům, kterými jsou šipky, hra v petanque a rybaření. Momentálně žiji sám, už nikoho nemám. Žádnou rodinu, o kterou bych se mohl opřít a nikoho, kdo by mi pomohl.
