Dobrý den. Jmenuji se Marek Routa a pocházím z Liberce. Mám dva pejsky, kteří jsou můj život, moje vše.
Bohužel u jednoho pejska jménem Čírko, jsem začal cca před 2 měsíci pozorovat bělmo v jednom oku. Druhý den bylo oko úplné bílé. Ihned jsem odjel k veterináři, který mi oznámil, že bohužel oko je úplně slepé a u druhého začíná též bělmo.
Ihned jsem hledal v ČR specialistu. Dostal jsem doporučení do Prahy Horní Počernice, kam jsem ihned zavolal. Pan doktor Srba mu udělal veškeré vyšetření očí. Závěr byl takový, že je to velmi zvláštní. Glukoza pod číslem 1, což nemá žádný pes. Cukrovka vyloučena, dostali jsme antibiotika do očí.










