Dobrý den,
Jmenuji se František a s manželkou Ermou, která pochází z Filipín, bychom chtěli pomoci její rodině a příbuzenstvu, kteří žijí v San Jose kousek od městečka Malitbog. Její sestřenici byl zničen dům a rovněž domy ostatních členů rodiny a příbuzenstva jsou silně poškozeny, nebo zničeny.
Budeme rádi za každou pomoc, pokud Vám není lhostejný osud lidí na Filipínách, tak i sebemenší částka pomůže.
Na připadné dotazy odpovim ZDE
V ramci moji rodiny v ČR jsme ješte před založením sbírky poslali finanční pomoc na jídlo a další finanční častku ještě pošleme. V San Jose byli zničeny domy sestřenice a dalši dva domy přibuzenstva a jeden dum je poškozen. V Caaga poškozeny dva domy přibuzenstva. V Candatag přišla o dum její matka a teta.
Odkaz na mapu zasažené oblasti. ZDE









