Pomůžete rodině po zemřelém tatínkovi Lukášovi, zůstal po něm syn Jáchymek a dcera Rozárka. Po smrti tatínka se náš život změnil od základu. Tatínek nám bude velice chybět. Rozárka si ho bohužel vůbec neužila, když se nám narodila byl manžel po nemocnicích na ozařování a doma byl z jejího života 4 měsíce.
Jáchymek ten na tatínka vzpomíná a velice mu chybí. Příběh začal už v roce 2016 kdy manželovi zjistily nádor na mozku, naštěstí nezhoubný, který dle odhadů tam rostl již 10 let, podstoupil tedy operaci. Po operaci se musel naučit opět chodit, ovládat tělo ale zvládl to a za 5 měsíců byl zase ve formě kdy mohl začít opět pracovat. Nádor byl odstraněn z 80 procent a doktoři nám říkali že se dožije normálního věku důchodce. Opět tedy začal pracovat již ne jako řidič ale jako skladník, vše šlo jak mělo v r. 2017 se narodil syn Jáchym.
V roce 2019 manžel dostal výpověď v práci, nezvládal to tam a pracovní výkon byl špatný, asi se v mozku postupně něco dělo, zůstal tedy doma a já šla pracovat, nabrala jsem si 3 práce a manžel hlídal syna. Vše se dalo zvládnout. V roce 2020 v březnu jsem otěhotněla a zůstala doma. V dubnu se začal nádor rozrůstat, tak zkusily chemoterapii jestli nezabere, manžel to špatně snášel a přišly zdravotní komplikace, tak museli léčbu ukončit.
V září nám už onkložka řekla tu špatnou zprávu. Nádor se rozrostl a změnil se na zhoubný. V lednu 2021 podstoupil ozařování, které vůbec nepomohlo a nádor postupoval, začal zapomínat a ke konci už nás nepoznával, posledních 14 dnů velmi trpěl.
7.11 přišla ta krutá zpráva Váš manžel odešel. Chci věřit že je mu teďka lépe a už netrpí bolestí a uvědoměním jak na tom je. I přes to byl optimista věřil že se z toho dostane i my věřili. Bude nám velice chybět.
