Sbírka je určena pro mé dva syny. Oba se léčí u očního lékaře. Mladší syn brýle potřebuje, ale hůře je na tom starší synáček, Jiřík, který má dioptrie + 6, často se mu musí měnit brýle včetně výměny dioptrií.
Momentálně je Jiříček po operaci očí. Viditelnost levého očíčka je pouze na 20 % a pravého na 70 %. Chodíme na neustálé lékařské prohlídky a cvičení na kliniku Gemini, do nemocnice Motol. Jsem samoživitelka a momentálně je pro mě vše fyzicky i psychicky náročné. Nyní přibydou i výdaje za školu a školní pomůcky. Momentálně mám oba chlapečky doma, jelikož je Jiřík po operaci a mladší Lukášek nemá povinnou školní docházku. Občas moc nevycházíme a jsem nucena sáhnout i do peněz na jídlo, nebo bydlení a ty pak chybí.
Moc děkuji za všechny příspěvky a pochopení
Lucie
