Adámek oslaví v srpnu 1 rok. Ten rok byl jako sám život. Těžký, krásný, plný slz i radosti, bolesti a boje, ale hlavně bezmezné lásky a naděje. Narodil se jako plánované miminko po krásném těhotenství bez problémů, ale bohužel ne v pořádku. Adámkovi chybí část mozečku, má nemocné srdíčko, svaly, ledvinu a taky neumí sám papat. První dva měsíce byl v nemocnici a pak následovaly nespočetné kontroly, hospitalizace, testy, zákroky a bolesti. Adam je takový náš bojovník. Každým měsícem dělá pokroky ve vývoji, s úsměvem na tváři si nechá zavést kanylu na několikátý pokus a dává nám každým dnem najevo, že ten boj a úsilí, které nás to všechny stojí, má největší smysl v životech nás tří.
Prosíme tedy o pomoc. Poprvé v životě. Ne pro nás rodiče, ale pro tohoto bezva kloučka, který si to zaslouží.












