Většina lidí rychle zapomněla, že pouhé 3 dny před tornádem proběhlo silné krupobití v Dolních Bojanovicích a zničilo střechy, pergoly, zahrady a vyplavilo domy. Sám mám zničené střechy a čekám na pojišťovnu, jak se k tomu postaví, abych mohl začít shánět pokrývače na kompletní výměnu, zatím mi teče do domu…
Momentálně chci ale poprosit o pomoc pro moje sousedy Aničku Kulykovou a jejího partnera Mirka Donáta, kteří přišli komplet o střechu a po vyplavení stropem i o nábytek. Jsou to důchodci bez úspor a bez možnosti vzít si úvěr, jejich potomci taky nemůžou pomoci.
Momentálně mají dům zčásti zakrytý modrou plachtou a děsí se dalšího deště… Na Bojanovice se okamžitě zapomnělo, i v krizovém centru v Hodoníně, kam jsem je poslal, jim řekli, že pomoc se na ně nevztahuje.
Prosím Vás o jakoukoli pomoc, která jim zajistí výměnu střechy a předem Vám za oba dva děkuji. Sousedé jsou srdeční lidé, kteří žijí pro sebe, dům, zahradu, děti a vnoučana.