Zdravotní zajištění z.s.

Poskytujeme zajištění první pomoci při sportovních i společenských akcích všeho druhu. Provádíme školení první pomoci pro všechny věkové kategorie včetně dětí. To vše s vlastním vybavením. Potkat nás můžete i při nejrůznějších mimořádných událostech, kde je potřeba humanitární pomoc, protože právě z humanitární pomoci sestává velká část našich aktivit.

48 Vytvořených sbírek a projektů
16 602 288 Kč Celkem vybráno

Aktuální sbírky

Ukončené sbírky

 

Aktuality

 

Více o organizaci

Naše posádky slouží u různých zdravotních a záchranných služeb ČR. Jsme také součástí Aktivních záloh Armády České republiky. Máme smluvně zajištěnou spolupráci s řadou lékařů, proto není problém zajistit i jejich péči.

Počátek naší organizace se datuje do roku 2008, kdy jsme v Benešově založili spolek [B.S] Clan sdružující mladé lidi a pořádající charitativní koncerty a dětské akce. V prvopočátku jsme se soustředili především na spoluvytváření společenského soužití tady v Benešově. Většina z nás měla postupem času děti, tak se spolek více transformoval do účasti na dětských akcích. Zdarma jsme poskytovali zdravotní dozor na dětských dnech a podobných akcích. Věnujeme se i školení první pomoci, hlavně ve školách nebo na táborech. Veškeré akce s dětmi jsou nehrazené, děláme je pro děti. 

Později jsme se ze skupiny dobrovolných zdravotníků rozrostli do projektu zdravotnizajisteni.cz, především abychom mohli pořídit sanitku a upravit ji podle našich potřeb. Toto bohužel nemohlo být uskutečněno pod spolkem, proto byla jeho činnost na čas částečně utlumena, než v této době našel nové uplatnění – web a aktivita ČEŠINAUKRAJINĚ.CZ běží právě pod záštitou tohoto spolku.

Sociální sítě