Sbírka ukončena:

Maskovací sítě

Vybráno 0 Kč 3 400 Kč
44 900 Kč
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
680 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Maskovací sítě

Vybráno 0 Kč 3 400 Kč
44 900 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Zdravotní zajištění z.s., Zdravotnizajisteni z.s.
Datum přidání
18. 1. 2023
Poslední aktualita

21. 3. 2023 11:25

Příspěvky

Dobrý den všem dárcům. Sbírka se nenaplnila a s raněným čechem jsme propásli možnost prodloužení. Chtěli jsme vám nechat vrátit příspěvky, tato možnost nelze a s vašim požehnáním přesuneme vybranou částku do sbírky 

https://www.donio.cz/pomoc-zviratum

Děkujeme za pochopení a za to, že pomáháte.

Zobrazit celou aktualitu

Podpoříte opět obránce na Ukrajině?

Poděkování z předchozí sbírky

Čeští legionáři bojují s vysokým nasazením v první linii a získali si uznání bojovníků z celého světa. Každý z nich má srdce hrdiny.  Na nás je, abychom jim zajistili maximální podporu a to nejen materiální, ale i psychickou. Je jen obtížně představitelné, jak náročné je držet pozice, které jsou každý den pod masivní palbou dělostřelectva. A co konkrétně pro jejich podporu děláme my?

Již se díky vaší pomoci podařilo nakoupit maskovací sítě za více než 120 tis. v předchozích sbírkách. Nyní zakládáme třetí iniciativu pro maskovací sítě… podpořte sbírku i teď !!!

Komu pomůžeme? Obráncům se skrýt, zamaskovat před Orky

Víme, že válka je dlouhá. Proto uvítáme každou formu podpory pro  legionáře, kteří statečně vzdorují masivní přesile ruského železa.

Sítě je skryjí z nebe před drony a zaměřením bombardování. Ukryjí sebe i vozidla.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity? Nákup maskovacích sítí

Prostředky budou použity na nákup maskování pro Čechy bojující na Ukrajině a dopravu do první linie.

Od prvních dnů invaze podporujeme odvážné Čechy, kteří se rozhodli bránit naši zemi a svobodnou Evropu před diktátorem. Stejně jako oni i my věříme, že tento konflikt není jen o Ukrajině. Putin veřejně oznámil cíle svého režimu, stejně jako to kdysi udělal Hitler. Jeho cílem je rozvrátit světový řád a obsadit silou půl Evropy a střední Asii. Kromě toho jeho páchají na Ukrajině skutečně děsivá zvěrstva na civilistech. Proto jsme se aktivně zapojili a postupně se přesunuli z pomoci uprchlíkům na pomoc našim českým dobrovolníkům – legionářům. Postupně celý proces profesionalizujeme a pod hlavičkou našeho projektu Cesinaukrajine.cz chceme pro naše kluky získat a udržet podporu u širší veřejnosti.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

21. 3. 2023 11:25

Příspěvky

Dobrý den všem dárcům. Sbírka se nenaplnila a s raněným čechem jsme propásli možnost prodloužení. Chtěli jsme vám nechat vrátit příspěvky, tato možnost nelze a s vašim požehnáním přesuneme vybranou částku do sbírky 

https://www.donio.cz/pomoc-zviratum

Děkujeme za pochopení a za to, že pomáháte.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 7:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 22:54
DobroDárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 16:04
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2023 2:11
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 2. 2023 22:15

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat