Už nikdy rok 1968
Komu pomůžeme?
Není to jen pro nás, ale hned pro několik dalších organizací.
První z nich je nově vznikající charitní refuze centrum a nábytková banka ve Středočeském kraji, kde je potřeba několikrát do měsíce zapůjčit dodávku ke svozům a odvozům sociálně slabším rodinám. Klienti jsou převážně samoživitelé s dětmi a další dle pevně daných kritérií.
Dodávku bychom využívali k odvozu materiálu na Ukrajinu a zároveň by ji využívali další dvě neziskové organizace. Ideální je dodávka s nosností do 3,5 tuny o větším objemu s možností připojení vleku.
Druhé vozidlo, které je potřebné, je důležité ke stahování veškerého humanitárního materiálu v ČR, včetně přepravy na Ukrajinu. Jedná se o nákladní vozidlo, optimálně s vyšší nosností a prostornou ložnou plochou.
Třetí vozidlo bude sloužit pro potřeby Aerorozvědky s první pomocí na stanovišti ve středních Čechách s výjezdy při pátrání po pohřešovaných osobách. Dále je v plánu výcvik složek IZS včetně poskytování odborné první pomoci. Prakticky budeme stále připraveni na cestu pro zraněného českého občana do země ozbrojeného konfliktu a na jeho transport zpět do vlasti.



















