20. 3. 2023 16:05
Dobrý den všem a především vám, kteří jste podpořili naši sbírku pro bojovníky (především mediky) působících v Bachmutu a jeho okolí.
Jsme rádi, že vám aktuální dění na Ukrajině není lhostejné a podporujete správnou věc a to nejen z pohledu nás, ale většiny světa.
Jak bylo slíbeno v popisku sbírky, vybraná částka bude použita k pořízení věcí, jež jsou potřeba (zdravotní vybavení, balistická ochrana jednotlivce a technické prostředky termivize a noční vidění). Už během sbírky jsme na pořizování těchto věcí pracovali a dokonce část věcí o které si jednotka (pro kterou byla sbirka založena) zažádala, již u Bachmutu působí.
Po pořízení všech věci dopravíme na Ukrajinu i zbytek pořízených věcí. Z předání vám sem umístíme par fotek a případné poděkování od jednotky.
Ještě jednou všem díky a hezký den.
Všichni za jednoho a jeden za všechny! 🙏🏻
Mějte se.
KING