Jmenuji se Sandra a jsem maminkou dvou holčiček. S manželem jsme spolu byli 12 let. Byl zcela zdravý když mu při nehodě obrovskou náhodou zjistili nádor na mozku. I přes veškerou snahu co jsme do toho vložili, manžel zemřel.
V době jeho nemoci jsem pracovala všude kde bylo potřeba, většinou uklizením baráku lidí, abych měla alespoň nějaký příjem, ale také čas na holky a péči o manžela, kterého jsem se rozhodla nechat si doma po celou dobu léčby až do konce. Vše bylo velmi náročné. Jak psychicky tak fyzicky, ale nikdy bych se nerozhodla jinak. Tuto sbírku zakládám pro svoje dcery, na náklady spojené s bydlením. Splátka hypotéky je tak vysoká, že mi skoro sebere měsíční plat. Žádná pojistka hypotéky u nás bohužel nebyla sjednána. Pracuji jako asistentka ve školce, díky úřadu práce jsem si udělala akreditační kurz na asistenta pedagoga a moc rada bych si dodělala vysokou školu . Teď jsou ale na prvním místě holky a čas na školu rozhodně není.










