V roce 2019 se mimo jiné uskutečnily tyto vystoupení: Elles Bailey (UK - 4 nominace na BBA (British Blues Awards) na rok 2018), Big Daddy Wilson (USA), Mike Ross (UK – 5-ti násobný držitel British Blues Award), Doogie White (UK – bývalý frontman slavných RAINBOW), Kronek Alband, Don Airey & Friends (UK – excelentní klávesák Deep Purple s kapelou), Al Di Meola (USA – držitel ceny Grammy), Ben Granfelt Band (FIN ex Wishbone Ash, Leningrad Cowboys), Demian Band (Argentina), Dustin Arbuckle & The Damnations (USA), Wanda Johnson (USA, blues, soul), GravelRoad (USA), heavy blues ze Seattlu, Nick Schnebelen (USA), The Rainbreakers (UK), DIRTY DEEP (Francie), The CATFISH (UK – vítězové snad všech světových bluesových cen), Ben Poole (UK), Gwyn Ashton (AUS), Danny Vaughn (USA), Paul Gilbert Band (USA), The Aristocrats (USA), Ulrich Ellison (USA), Folk Team, Big Dez (Francie), Shanna Waterstown (USA), Marco Mendoza (USA), a mnoho dalších.
Mimo pravidelnou klubovou činnost pořádáme i mnoho akcí open air nebo v jiných prostorech či klubech v Olomouci nebo v Praze např. jednoho z nejlepších zpěváků současnosti Glenna Hughese, nebo ojedinělé dva koncerty nejlepšího klávesového hráče všech dob Ricka Wakemana s Moravskou filharmonií, které se odehrály v olomoucké Redutě a ve Španělském sále Pražského hradu.
