Skautské komunitní centrum “Dýmka“ Habartov

Collected 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

We are always up for a good deed, join us! We hand over 100% of your donation.

Donate Share

We verify all collections

We verify all collections

Creator
Junák český skaut, středisko Dýmka Habartov, z.s.
Date added
25. 4. 2024

Představení sbírky

Proč jsme se rozhodli pro novou klubovnu?

Díky stále rostoucí oblibě skautování se nám v posledních letech několikanásobně rozrostly počty registrovaných členů, což se ovšem nedá říct o našich klubovnách, které nám slouží dlouhá desetiletí. O nové skautské klubovně přemýšlíme několik posledních let. Kapacitně nedostačující, nevyhovující podmínky během chladných zimních měsíců či využitelnost pro akce nejen našeho střediska, ale i kraje, potažmo celé republiky.

Komu pomůžeme?

Skautské komunitní centrum v Habartově, bude sloužit nejen jako zázemí pro rozrůstající se skautské oddíly habartovského střediska Dýmka, ale zároveň jako vzdělávací, kulturní a komunitní centrum pro obyvatele Habartova a širokého okolí. Předkladatelem projektu je
Junák český skaut, středisko Dýmka Habartov, z. s.
Projekt přispívá k obnově lokality a posílení sociální stability regionu prostřednictvím podpory soudržnosti místních komunit.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Darované finanční prostředky budou využity na vybavení klubovny nábytkem, který bude z větší části na míru aby jsme co nejlépe využili prostor. Dále pak na kompletní vybavení kuchyně, kterou by jsme na doporučení rádi udělali v nerezovém provedení aby sloužila co nejdéle.

Do you want to leave a message for the project creator?

To view or add a message, you must be logged in on Facebook and have third-party cookies enabled in your browser.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

No one has contributed to the story yet. Be the first.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

This charitable collection falls under the public collection established by the organizer and is organized for the benefit of the recipient.

Do you want to create a project or a story?

Start collecting