Dlouhé roky jsem pracovala jako zdravotnický asistent a starala se o dětské pacienty v nemocnici. Když to šlo, pomáhala jsem také zvířatům – útulkům i různým organizacím. Nikdy by mě nenapadlo, že jednou budu sama potřebovat pomoc.
Od roku 2020 žiji s roztroušenou sklerózou. Nemoc mi postupně vzala možnost pracovat naplno, soběstačnost i jistotu, že zvládnu běžný život bez obav z toho, zda vyjdu do konce měsíce. Dnes už více než rok nepracuji vůbec, protože mi to zdravotní stav nedovoluje.
Sbírku zakládám proto, abych zvládla pokrýt běžné životní náklady a měla alespoň trochu klidu v období, kdy je pro mě každý den fyzicky i psychicky náročný.










