SKUTEČNÁ CENA SVOBODY

Milník 1/10

První „Drozd“ do naší letky. Obrněný Hummer pro ochranu posádky při pozemní akcích s detekcí a rušením nepřátelských dronů.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
1 350 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 2/10

1. OBRNĚNEC S KUPOLÍ NA DRONY Pošleme klukům 1. osmikolový obrněnec schopný odvézt raněné z míst největších bojů s rušičkou dronů

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
2 700 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 3/10

POMOZTE DOKONČIT MOBILNÍ HNÍZDO velitelské stanoviště pro operace s drony. Mobilita umožňuje překvapivé útoky a větší bezpečí.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
3 800 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 4/10

Druhý drozd jede válčit na Donbas. Speciálně upravený válečný Hummer s detekcí a aktivní ochranou proti sebevražedným dronům.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
5 050 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 5/10

Již 2. velký obrněnec pro kluky. Obráncům posíláme ocelového bráchu a celkem je to již sedmý ocelový stroj. Nevzdáme se!

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
6 250 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 6/10

Spouštíme dílnu na drony. Máme první vlastní ozkoušené prototypy znovupoužitelných dronů a vezeme je obráncům k ostrým testům.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
6 850 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 7/10

CASEVAC – Sanitka pro zdravotníka Pavla. Pavel zachránil již hodně životů a stará sanitka odešla. Terénní casevac nutně potřebuje.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
7 350 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 8/10

Teréňák 4X4 na frontu. Auto vydrží na frontě bez servisu asi tři měsíce, někdy ani to ne. Někdy potřebujeme náhradu. A to teď.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
7 850 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 9/10

Šestikolka pro průzkum. Velmi se nám osvědčila malá šestikolka, která umožňuje rychlý průzkum před akcí. Chrání životy i techniku.

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
8 600 000 Kč
25 dnů
do ukončení

Milník 10/10

Teď to začne lítat. Třetí upravený Hummer ve variantě „drozd“ pro pozemní operace s detekcí a rušením Rusských dronů,

Vybráno 0 Kč 4 259 747 Kč
10 000 000 Kč
25 dnů
do ukončení
Datum přidání
14. 2. 2024
Poslední aktualita

6. 6. 2024 13:32

ODMĚNY NA CESTĚ A POSLEDNÍ DROZD

Milí dárci,

události na frontě nás zdržely, ale i přesto máme pár novinek.

 • Všichni, kteří jste poskytli dar do 12.5 a máte nárok na odměnu, obdržíte v nejbližších dnech zásilku. Putuje Českou poštou, tak bděte :-). 
 • Lidem, kteří poskytli dar po 12.5 odesíláme v příštím týdnu. 
 • Pokud Vám zásilka nedorazí zkuste se ozvat na info@zdravotnizajisteni.cz.
 • Ozvěte se i pokud byste potřebovali doklad o příspěvku. 
 • Pokud jste poskytli opakovaně menší dar, tak se vám dary sečtou a odměnu získáte také. Toto budeme řešit na konci sbírky najednou. Nemáme adresy a bude to pracnější. I tak se nebojte ozvat :-).

Děkujeme za trpělivost a ochotu pomáhat.

Nevzdávejte se!

PRÁCE NA PROJEKTECH:

Pokud jste ji ještě nečetli, přečtěte si poslední reportáž od kolegů z fronty – Boj o nepostradatelné pozice. Nezapomeňte na retweet, protože nás Elon Musk zřejmě trochu upozadil.

Sbírku budeme ještě jednou naposled prodlužovat s cílem vybrat na poslední obrněný Hummer pro pozemní operace se solidní rušičkou (Drozd). Budeme rádi když to s námi doklepnete. 

Aktuálně jsme v tichosti dokončili prototypy našich víceúčelových dronů s delším dosahem / nosností. Brzy na frontě. 

Finišujeme práci na Drozdovi – Hummer pro šturmovníky. 

Zahájili jsme přípravu obrněnce a mobilního hnízda. Na frontě budou už v průběhu léta. Dílčí informace budou na Twitteru a Facebooku.

P.S. Jděte prosím k volbám. 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

POMOZTE OBRÁNCŮM ZÍSKAT AŽ 13 OBRNĚNCŮ A DALŠÍ TECHNIKU

Existují hodnoty za které má smysl bojovat. Svoboda, odvaha, prosté právo na život. A stále existují lidé, kteří mají odvahu a odhodlání je chránit svými životy. Tato kampaň je pro ně. CENA SVOBODY je sbírka na nákup obrněné techniky a vybavení, která chrání Evropu a zachraňuje životy. Za vaši pomoc vás tentokrát čekají příjemné odměny.

SOUSTŘEDÍME SE NA TRVALOU POMOC. VYBAVENÍ KTERÉ OBRÁNCŮM SLOUŽÍ MĚSÍCE A ROKY. Na obranu potřebují pořádné nářadí. Proto tato sbírka.

AŽ 25 MILIONŮ NA NÁKUP OBRNĚNCŮ A KLÍČOVÉHO VYBAVENÍ

Obrněná technika na Ukrajině stále chybí. Pro splnění jakéhokoliv úkolu je stále důležitější. Rusové mají převahu na nebi a stále sledují kdo na linii přijíždí. Toho pak zasypou dělostřeleckou palbou a útoky kamikadze dronů. Jsou místa kam běžná auta vůbec nedojedou.

Nakupujeme techniku od dobrých lidí se soukromých sbírek a upravujeme ji pro potřeby konkrétních týmů s kterými na frontě přímo pracujeme (především 72.,46.,53. brigáda). Techniku dokážeme sehnat násobně levněji než od obchodníků, kteří ji mají na skladech, ale chtějí hlavně vydělat. Vybavíme je potřebnou elektronikou a vybavením, které je na bojišti nezbytné. Velkou výhodou je, že dokážeme techniku vybavit kvalitními systémy pro rušení dronů a zmizet tak útočníkům alespoň částečně z očí. Máme až 70% šanci zarušit přilétající vražedný kamikadze dron a ochránit tak posádku. 

Hledáme 5 000 dobrých duší, kteří nechtějí stát stranou. Těm za jejich podporu darujeme Pamětní list v podobě bankovky vyrobené Státní tiskárnou cenin. Bude to cenná vzpomínka na časy, kdy se rozhodovalo o našem osudu.

A co za to získají obránci?

KAŽDÝ MĚSÍC AŽ 2 OBRNĚNCI NA FRONTU

Díky této první a poslední sbírce tohoto roku na techniku nebudeme potřebovat žádnou další pomoc celý rok. Obránci získají 4 až 5 obrněnců a dalších až 5 opancéřovaných a nadupaných vozů Hummer. I s technikou která tam již nyní míří se počet dodaných obrněných vozů vyšplhá na 13. To však není všechno.

Opravíme díky ní vozový park a rozšíříme ho o nové vozy i pojízdný velín. Zajistíme pořádnou výstroj pro posádku, která bude české obrněnce opatrovat. Také vybavíme vlastní dílnu na drony, abychom mohli posádky vozů chránit ze vzduchu a byli kompletně soběstační. 

Teď jde do tuhého, teď se láme chleba. Tento rok musíme s podporou vydržet. UKAŽTE PUTINOVI ŽE SE VE VÁS SPLETL.

Pomozte jednou o trochu více a získejte cennou odměnu v podobě pamětního listu od Státní tiskárny cenin.

KDO SBÍRKU POŘÁDÁ A KDE BUDE VYBAVENÍ SLOUŽIT

Se spolkem Zdravotní Zajištění jste loni pomohli více než 18ti miliony a převezli jste s námi 250 tun humanitární pomoci. Pro srovnání je to 7,5 X více než předchozí rok. Pomáháme při živelných pohromách v Česku a zajišťujeme zdravotní dozor na neziskových akcích. Pořádáme kurzy první pomoci. S Čechy, kteří působí na Ukrajině jste s námi mohli prožít příběhy u Bachmutu, při obraně Avdiivky i ve stále odolávající pevnosti Vuhledar. Právě s nimi jsme dali dohromady seznam klíčového vybavení, které potřebují pro kluky na celý letošní rok. Vytvořili jsme sběratelskou bankovku CENA SVOBODY kterou získáte za každý příspěvek od 5 000 Kč.

Toto je věc která má smysl. Pomůžete jednou o trochu více, my můžeme makat celý rok a za to vás odměníme. 

JIŽ JSTE NÁS SLYŠELI A VIDĚLI: 

Výběr článků:

PARAMETRY PAMĚTNÍHO LISTU

Pamětní list v podobě sběratelské bankovky je vytvořen ve spolupráci se státní tiskárnou cenin. Zpracování je na vysoké úrovni s maximálním možným počtem ochranných prvků. 

 • Náklad: 5 000 Ks
 • Ceninový papír: ANO
 • Stříbrný proužek: ANO
 • Giloše: ANO
 • Podtiskový ceninový rastr: ANO
 • UV písmo: ANO
 • Prvky proti zkopírování: ANO
 • Mikropísmo: ANO
 • Sériové číslo: ANO
 • Stanovená hodnota: 5 000 Kč

Každý obdržený pamětní list je zaslán v ochranném dárkovém balení s poděkováním. 

CO ZE SBÍRKY POŘÍDÍME

Podrobný přehled je v přiložené infografice. 

 • AŽ 5 OBRNĚNCŮ ZE SOUKROMÝCH SBÍREK. 

Tyto obrněné vozy jsou určeny pro evakuaci raněných z míst odkud se běžná auta nedostají. Jelikož se evakuační vozy stávají cíleným terčem útoků potřebují silný pancíř proti střepinám. Zároveň budou vybaveny systémy pro ochranu před kamikadze drony okupantů a ochrání tak posádku i raněné vojáky.

 • AŽ 5 SPECIÁLNĚ UPRAVENÝCH HUMMERŮ.

Obráncům jsme již pořídili tři speciální obrněné vozy. Pomáhají válečníkům u Avdiivky, Vuhledaru či Mariinky. Jelikož je situace opravdu kritická, chceme pořídit ještě 5 takových vozů, které upravíme na míru a vybavíme aktivní ochranou proti kamikadze dronům, které na nás útočí stále častěji. 

 • POJÍZDNÝ VELÍN

Pro akce, kam musíme zajet na delší čas potřebujeme místo odkud budeme koordinovat práce, odkud máme spojení a kde si odpočinout a uložit klíčový materiál. Upravená větší dodávka 4X4 nabušená elektronikou. Pokud jste někdy viděli v televizi sledovací vůz, tak si představte něco podobného. 

 • VYBAVENÍ PRO POSÁDKY VOZŮ

Chceme pořídit až 30 sad kvalitní profesionální výstroje. Ať už jde o uniformy, ochranné brýle, sluchátka, nebo helmy a neprůstřelné vesty. Pomáháme tím zvýšit celkovou akceschopnost vojáků při obraně jejich země. 

ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL

Každé vozidlo a tým potřebujeme kvalitní zdravotnický set pro záchranu životů. Ať už jsou to nosítka, zdravotní batoh s vybavením, nebo turnikety a ifaky na dosah. 

DÍLNA NA DRONY

Sestavujeme jak malé drony typu FPV, tak vlastní verzi víceúčelového dronu. Když se to podaří tak ve spolupráci s ukrajinským týmem chceme dokončit vývoj křídlatého dronu, který je již v pokročilé fázi před nasazením do ostrého testu. 

OPRAVY VOZOVÉHO PARKU

Přibližně 30 % vozového parku je stále v servisu a makají na něm týmy techniků i dobrovolníků. Prakticky každá ostřejší akce vyžaduje opravy na podvozku. Proto myslíme i na to, že nestačí jen dodat pořádné nářadí, ale že ho je potřeba udržet funkční. 

JSOU ČASU MÍRU, JSOU ČASY VÁLKY

Právě teď se ukazuje kdo stojí rovně. Kdo je křivák. Kdo myslí jen na vlastní prospěch. Kdo se zlomí. Ve spolupráci s Čechy bojujícími na Ukrajině spouštíme první a poslední sbírku tohoto roku na obrněnou techniku. Každému kdo stojí při nás a pošle nám na pomoc 5 000 Kč a více obdrží jako poděkování pamětní list CENA SVOBODY v podobě bankovky. Získá tak hodnotnou památku na časy, kdy se rozhodovalo o tom, zda jste stáli na straně pravdy, nebo jste nechali dějiny proběhnout kolem vás. 

Všem kteří se nevzdávají upřímně ze srdce děkujeme. 

POZNÁMKY KE KAMPANI:

S ohledem na dobu trvání sbírky si vyhrazujeme s ohledem na změnu situace na bojišti a dostupnost jednotlivých kusů techniky mírně měnit pořadí a počty kusů vybavení tak abychom dodali pomoc co nejdříve a maximálně využili získané prostředky. 

Jednotlivé milníky kampaně budeme naplňovat průběžně. Dle prostředků budeme některé věci objednávat s předstihem. Jedná se například o dílenské vybavení na výrobu dronů, nebo obrněnou techniku, která potřebuje úpravy a vyřízení patřičné dokumentace také vyžaduje čas.

ODESÍLÁNÍ ODMĚN: První odesílání odměn proběhne na konci března 2024. Následně vždy každý poslední týden v měsíci až do ukončení sbírky.

Z vybraných prostředků hradíme nezbytné náklady na tisk a distribuci odesílaných odměn. 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 6. 2024 13:32

ODMĚNY NA CESTĚ A POSLEDNÍ DROZD

Milí dárci,

události na frontě nás zdržely, ale i přesto máme pár novinek.

 • Všichni, kteří jste poskytli dar do 12.5 a máte nárok na odměnu, obdržíte v nejbližších dnech zásilku. Putuje Českou poštou, tak bděte :-). 
 • Lidem, kteří poskytli dar po 12.5 odesíláme v příštím týdnu. 
 • Pokud Vám zásilka nedorazí zkuste se ozvat na info@zdravotnizajisteni.cz.
 • Ozvěte se i pokud byste potřebovali doklad o příspěvku. 
 • Pokud jste poskytli opakovaně menší dar, tak se vám dary sečtou a odměnu získáte také. Toto budeme řešit na konci sbírky najednou. Nemáme adresy a bude to pracnější. I tak se nebojte ozvat :-).

Děkujeme za trpělivost a ochotu pomáhat.

Nevzdávejte se!

PRÁCE NA PROJEKTECH:

Pokud jste ji ještě nečetli, přečtěte si poslední reportáž od kolegů z fronty – Boj o nepostradatelné pozice. Nezapomeňte na retweet, protože nás Elon Musk zřejmě trochu upozadil.

Sbírku budeme ještě jednou naposled prodlužovat s cílem vybrat na poslední obrněný Hummer pro pozemní operace se solidní rušičkou (Drozd). Budeme rádi když to s námi doklepnete. 

Aktuálně jsme v tichosti dokončili prototypy našich víceúčelových dronů s delším dosahem / nosností. Brzy na frontě. 

Finišujeme práci na Drozdovi – Hummer pro šturmovníky. 

Zahájili jsme přípravu obrněnce a mobilního hnízda. Na frontě budou už v průběhu léta. Dílčí informace budou na Twitteru a Facebooku.

P.S. Jděte prosím k volbám. 

30. 4. 2024 20:45

VĚTŠÍ BEZPEČÍ I PŘEKVAPIVÉ ÚTOKY S MOBILNÍM HNÍZDEM

Díky Vaší pravidelné pomoci se podařilo získat již dva další obrněnce. Ti v nejbližších týdnech a měsících posílí obránce na kritických úsecích fronty u Mariinky a Avdiivky. Místech kudy se Rusové pomalu ale jistě valí přes první linii obrany. 

MĚNÍ SE DYNAMIKA BOJE

Kluci mají těžké ztráty, tak to prostě je a v nejbližších měsících budeme muset přejít na mnohem flexibilnější obranu. 

Víme to, plánujeme to, připravujeme se. Tento měsíc se stěhovalo na nové základny a mění se způsob práce. 

PROČ JE POTŘEBA MOBILNÍ HNÍZDO

Zvenku nenápadná dodávka, uvnitř mobilní zbraň na ničení nepřátelských cílů. 

– Vnitřní pancéřování.

– Nacpaná potřebnými technologiemi (rušičky, antény, monitory, vysílačky…

– Úložné prostory pro drony a další techniku. 

– Uzpůsobená pro delší výjezdy a práci v terénu 4 členné posádky. 

Rus je druh vlezlý a přizpůsobivý. Pokud se nám podaří mu zničit konkrétní typ techniky tak se rychle přizpůsobí a co hůř pase po nás. Až náš najde. 

Proto nemá smysl dlouho sedět na jednom místě. Omezené lidské zdroje – životy našich kluků potřebujeme ochránit, aby se měl kdo okupantům dlouhodobě bránit. 

Mobilní velitelství jsme začali plánovat již loni v létě. Teď přišel jeho čas. Teď využijeme jeho přínos nejvíce.

Pomáhejte s námi dál. Příští rok se karta začne obracet. 

PODPOŘIT I TŘETÍ MILNÍK

P.S. Díky dokončení milníku na obrněnec v průběhu příštího týdne začneme připravovat odeslání první várky odměn.

Následně již budeme odesílat odměny vždy jednou po dokončení kalendářního měsíce. 

Děkujeme, že bojujete s námi dál.

27. 3. 2024 19:20

BLÍŽÍ SE 2. MILNÍK A VAŠE PRVNÍ ODMĚNY

Milí dárci, 

za poslední rok jste se s námi složili již na 4 obrněnce pro naše napadené sousedy, kteří se více než dva roky brání a bojují o holé životy. Brání se udatně, s vaší pomocí. 

Nemůžeme teď přestat s pomocí a hledět stranou zatímco Putin chystá obrovskou vlnu mobilizace a otvírá další a další závody na zbraně a obří letecké pumy. Russko je nemocné a připravuje se na totální válku. My potřebujeme ještě chvíli vaši pomoc, abychom je zastavili daleko od naší domoviny. To zvládneme.

2. MILNÍK >> OBRNĚNEC<< A ODMĚNY

Pomalu se prokousáváme k naplnění druhého milníku. Tím je obrovská pomoc EVAKUAČNÍ OBRNĚNEC S KUPOLÍ NA DRONY

Jakmile tohoto milníku dosáhneme budeme odesílat první várku odměn – pamětních bankovek a dárkových beden.

Má to své logické důvody, které souvisí s pravidly sbírek na Doniu. Jelikož rozdáváme za vaši pomoc odměny tak sbírka patří do kategorie „komerčních projektů“ a pokud by se nevybralo 25 % z cílové částky tak se veškeré dary vrací zpět vám. Z toho důvodu musíme posečkat do naplnění této podmínky. 

Nyní jsme téměř na 19 % . Předpokládáme, že 25 % DOSÁHNEME S VAŠÍ A BOŽÍ POMOCÍ DO POLOVINY DUBNA. Pak začneme rozesílat vaše dárky. 

Stejně tak věříme že se stejnou pomocí nakonec vypráskáme okupanty z Evropy. Žádný rok 68 se opakovat nebude.

Děkujeme za podporu a budeme rádi když naši sbírku Skutečná cena svobody budete podporovat pravidelně jednou měsíčně.

Postupně budeme přidávat další odměny a díky tomu vybrat každý měsíc na jednu klíčovou věc, která pomůže Ukrajině vyhrát. 

Na závěr pár fotek ocelových ořů.

PROTI ZLU JE TŘEBA BOJOVAT ŽELEZEM. 

Hrdinům sláva!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Ladislav K.
1 000 Kč  •  18. 6. 2024 9:04
Společně zaženeme skřety zpátky do Mordoru. Bijte je!
Velkorysý přispěvatel
2 000 Kč  •  17. 6. 2024 14:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  17. 6. 2024 14:48
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 6. 2024 10:32
Štědrý přispěvatel
5 200 Kč  •  17. 6. 2024 0:06
Whikki
1 968 Kč  •  16. 6. 2024 15:47
Díky za Vaši práci
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 200 Kč  •  16. 6. 2024 10:51
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  16. 6. 2024 7:35
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 6. 2024 20:56
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  14. 6. 2024 20:55
Velkorysý přispěvatel
3 700 Kč  •  14. 6. 2024 11:12
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 6. 2024 10:03
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 6. 2024 1:19
Milý přispěvatel
500 Kč  •  13. 6. 2024 15:54
Dobrosrdečný přispěvatel
5 000 Kč  •  13. 6. 2024 13:42
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  13. 6. 2024 11:31
Milý přispěvatel
7 500 Kč  •  13. 6. 2024 10:51
Štědrý přispěvatel
10 000 Kč  •  13. 6. 2024 8:42
Velkorysý přispěvatel
5 000 Kč  •  12. 6. 2024 20:52
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  11. 6. 2024 12:47
Velkorysý přispěvatel
2 000 Kč  •  11. 6. 2024 10:29
Milý přispěvatel
500 Kč  •  11. 6. 2024 8:10

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

PAMĚTNÍ "BANKOVKA" CENA SVOBODY
Přispějte 5 000 Kč a více

PAMĚTNÍ „BANKOVKA“ CENA SVOBODY

Zbývá 591/1000

Za 5 000 Kč na obrněnou techniku získáte jedinečný dárek.

Jsou momenty, které vyžadují odvahu a ráznou reakci. Na počest a podporu obráncům svobody jsme se Státní tiskárnou cenin připravili limitovanou edici pěti tisíc Pamětních listů.

Celá částka získaná prodejem jde na pomoc obráncům hranic Evropy. Holýma rukama okupanta nezastavíme. My to víme lépe než kdo jiný. A nezapomínáme.

PARAMETRY PAMĚTNÍHO LISTU

Pamětní list v podobě sběratelské bankovky je vytvořen ve spolupráci se státní tiskárnou cenin. Zpracování je na vysoké úrovni s maximálním možným počtem ochranných prvků. 

 • Celkový náklad: 5 000 Ks
 • Ceninový papír: ANO
 • Stříbrný proužek: ANO
 • UV písmo: ANO
 • Prvky proti zkopírování: ANO
 • Mikropísmo: ANO
 • Sériové číslo: ANO
 • Stanovená hodnota: 5 000 Kč

Každý obdržený pamětní list je zaslán v ochranném dárkovém balení s poděkováním. 

Je nejtěžší rok války.  Válečná výroba na západě se teprve rozbíhá a tento rok prostě musíme vydržet. A my vydržíme!

Odměna Zbývá 591/1000
 • Pamětní list CENA SVOBODY.
 • Dárkové balení s poděkováním.
VIRTUÁLNÍ KOPANEC OKUPANTA
Přispějte 500 Kč a více

VIRTUÁLNÍ KOPANEC OKUPANTA

Pomozte nám drobnou částkou 500 Kč zadržet okupanty daleko od našich hranic. 

Uštědřením virtuálního kopance přispějete na obrněnou techniku, bez nároku na hmotný dárek.

100 % ze sbírky jde na nákup a úpravy obrněné techniky.

Pomůžete nám vydržet rok kdy se západní výroba teprve rozbíhá a my musíme vydržet. 

A VYDRŽÍME! Díky Vám.

ODPLATA ZA ROK 1968
Přispějte 1 968 Kč a více

ODPLATA ZA ROK 1968

POMOZTE S NÁKUPEM TECHNIKY ČÁSTKOU 1968 KČ.

Rusové tvrdí, že na naši zemi mají nárok. Říkají, že jsme jejich protože nás již jednou okupovali. Mráz z Kremlu naši zemi svíral dekády. Zahynulo tisíce lidí, stovky tisíc lidí skončilo ve vězení a další stovky tisíc obyvatel uprchlo ze země. 

Nedovolte, aby zlo bylo zapomenuto.

Částkou 1 968 Kč dáváte najevo, že nezapomínáte, že se nevzdáváte. Děkujeme.

Nedovolte, aby se historie opakovala.

100 % ze sbírky jde na nákup a vybavení obrněné techniky a klíčového materiálu. 

OBHÁJCE SVOBODY (2 BANKOVKY)
Přispějte 9 968 Kč a více

OBHÁJCE SVOBODY (2 BANKOVKY)

Zbývá 15/50

Za částku 9 968 Kč získáte 2 bankovky z limitované série pěti tisíc kusů vytištěné Státní tiskárnou cenin. 

Rusové tvrdí, že na naši zemi mají nárok. Říkají, že jsme jejich protože nás již jednou okupovali. Mráz z Kremlu naši zemi svíral dekády. Zahynulo tisíce lidí, stovky tisíc lidí skončilo ve vězení a další stovky tisíc obyvatel uprchlo ze země. 

Nedovolte, aby zlo bylo zapomenuto.

Pamětní list v podobě sběratelské bankovky je vytvořen ve spolupráci se státní tiskárnou cenin. Zpracování je na vysoké úrovni s maximálním možným počtem ochranných prvků. 

 • Náklad: 5 000 Ks
 • Ceninový papír: ANO
 • Stříbrný proužek: ANO
 • UV písmo: ANO
 • Prvky proti zkopírování: ANO
 • Mikropísmo: ANO
 • Sériové číslo: ANO
 • Stanovená hodnota: 5 000 Kč

Každý obdržený pamětní list je zaslán v ochranném dárkovém balení s poděkováním. 

Odměna Zbývá 15/50
 • 2 X Pamětní list CENA SVOBODY.
 • 2 X Dárkové balení s poděkováním.
NIKDY NEZAPOMENEME (dárková bedna + 10 bankovek)
Přispějte 49 000 Kč a více

NIKDY NEZAPOMENEME (dárková bedna + 10 bankovek)

Zbývá 1/7

Jsou okamžiky, které určují to kým jsme. Toto je jeden z nich. 

Za pomoc v hodnotě 49 000 Kč obdržíte 10 bankovek a podepsanou bednu, naplněnou trofejemi a dárky, zaslanou přímo z bojové linie od Čechů, kteří díky vaší pomoci budou moci bránit hranice Evropy efektivněji. 

Odměna Zbývá 1/7
 • 10 X Pamětní list CENA SVOBODY.
 • 10 X dárkové balení.
 • 1 X DÁRKOVÁ BEDNA (válečné trofeje a upomínkové předměty).
DÍLENSKÝM MISTREM
Přispějte 95 000 Kč a více

DÍLENSKÝM MISTREM

Zbývá 1/4

POUZE 10 CIVILISTŮ SE PODÍVÁ DO NAŠÍ DÍLNY NA VÝROBU DRONŮ.

Na jeden den vás vezmeme do uzavřených prostor na utajovaném místě, kde budeme vytvářet drony a techniku chránící naše hranice. Vyzkoušíte si, jaké to je sestavit svůj dron. Osobně vám předáme 20 sběratelský bankovek z limitované série Cena Svobody. 

Termín návštěvy bude upřesněn po skončení sbírky. S ohledem na bezpečnost může být požadováno sdělení osobních údajů pro kontrolu. 

Odměna Zbývá 1/4

1 X vstup do dílny pro vývoj a výrobu dronů.

1 x DÁRKOVÁ BEDNA (trofeje z fronty a upomínkové předměty).

20 X pamětní list CENA SVODY.

20 X dárkové balení.

OCHRÁNCE NÁRODA
Přispějte 490 000 Kč a více

OCHRÁNCE NÁRODA

Zbývá 1/1

Staňte se na 1 den velitelem obrněného vozu, který se vydá chránit životy válečníků. 

V Čechách Vás a vaše blízké vezmeme na soukromou prohlídku a projížďku obrněného vozu Hummer, který jste pomohli pořídit. 

Tuto odměnu mohou získat pouze 2 lidé. K tomu samozřejmě získáte odpovídající kopec odměn. 

Budete generální Panter naší operace, která má jediný účel – zahnat hordy vrahů a násilníků zpátky za Ural. 

Evropa vám to nikdy nezapomene. Řada lidí Vám bude vděčit za svůj život, díky tomu, že pro ně mohl dojet váš obrněnec.

Stanete se OCHRÁNCEM NÁRODA.

Odměna Zbývá 1/1
 • 1 X osobní exkurze na upravenou verzi Hummeru pro Vás a vaše blízké.
 • 1 X projížďka.
 • Možnost pojmenovat jeden Hummer a podepsat jej.
 • 1 X DÁRKOVÁ BEDNA (válečné trofeje a upomínkové předměty).
 • Pamětní listy v celkové hodnotě 500 000 Kč v dárkovém balení. 

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

PAMĚTNÍ "BANKOVKA" CENA SVOBODY
Přispějte 5 000 Kč a více

PAMĚTNÍ „BANKOVKA“ CENA SVOBODY

Zbývá 591/1000

Za 5 000 Kč na obrněnou techniku získáte jedinečný dárek.

Jsou momenty, které vyžadují odvahu a ráznou reakci. Na počest a podporu obráncům svobody jsme se Státní tiskárnou cenin připravili limitovanou edici pěti tisíc Pamětních listů.

Celá částka získaná prodejem jde na pomoc obráncům hranic Evropy. Holýma rukama okupanta nezastavíme. My to víme lépe než kdo jiný. A nezapomínáme.

PARAMETRY PAMĚTNÍHO LISTU

Pamětní list v podobě sběratelské bankovky je vytvořen ve spolupráci se státní tiskárnou cenin. Zpracování je na vysoké úrovni s maximálním možným počtem ochranných prvků. 

 • Celkový náklad: 5 000 Ks
 • Ceninový papír: ANO
 • Stříbrný proužek: ANO
 • UV písmo: ANO
 • Prvky proti zkopírování: ANO
 • Mikropísmo: ANO
 • Sériové číslo: ANO
 • Stanovená hodnota: 5 000 Kč

Každý obdržený pamětní list je zaslán v ochranném dárkovém balení s poděkováním. 

Je nejtěžší rok války.  Válečná výroba na západě se teprve rozbíhá a tento rok prostě musíme vydržet. A my vydržíme!

Odměna Zbývá 591/1000
 • Pamětní list CENA SVOBODY.
 • Dárkové balení s poděkováním.
VIRTUÁLNÍ KOPANEC OKUPANTA
Přispějte 500 Kč a více

VIRTUÁLNÍ KOPANEC OKUPANTA

Pomozte nám drobnou částkou 500 Kč zadržet okupanty daleko od našich hranic. 

Uštědřením virtuálního kopance přispějete na obrněnou techniku, bez nároku na hmotný dárek.

100 % ze sbírky jde na nákup a úpravy obrněné techniky.

Pomůžete nám vydržet rok kdy se západní výroba teprve rozbíhá a my musíme vydržet. 

A VYDRŽÍME! Díky Vám.

ODPLATA ZA ROK 1968
Přispějte 1 968 Kč a více

ODPLATA ZA ROK 1968

POMOZTE S NÁKUPEM TECHNIKY ČÁSTKOU 1968 KČ.

Rusové tvrdí, že na naši zemi mají nárok. Říkají, že jsme jejich protože nás již jednou okupovali. Mráz z Kremlu naši zemi svíral dekády. Zahynulo tisíce lidí, stovky tisíc lidí skončilo ve vězení a další stovky tisíc obyvatel uprchlo ze země. 

Nedovolte, aby zlo bylo zapomenuto.

Částkou 1 968 Kč dáváte najevo, že nezapomínáte, že se nevzdáváte. Děkujeme.

Nedovolte, aby se historie opakovala.

100 % ze sbírky jde na nákup a vybavení obrněné techniky a klíčového materiálu. 

OBHÁJCE SVOBODY (2 BANKOVKY)
Přispějte 9 968 Kč a více

OBHÁJCE SVOBODY (2 BANKOVKY)

Zbývá 15/50

Za částku 9 968 Kč získáte 2 bankovky z limitované série pěti tisíc kusů vytištěné Státní tiskárnou cenin. 

Rusové tvrdí, že na naši zemi mají nárok. Říkají, že jsme jejich protože nás již jednou okupovali. Mráz z Kremlu naši zemi svíral dekády. Zahynulo tisíce lidí, stovky tisíc lidí skončilo ve vězení a další stovky tisíc obyvatel uprchlo ze země. 

Nedovolte, aby zlo bylo zapomenuto.

Pamětní list v podobě sběratelské bankovky je vytvořen ve spolupráci se státní tiskárnou cenin. Zpracování je na vysoké úrovni s maximálním možným počtem ochranných prvků. 

 • Náklad: 5 000 Ks
 • Ceninový papír: ANO
 • Stříbrný proužek: ANO
 • UV písmo: ANO
 • Prvky proti zkopírování: ANO
 • Mikropísmo: ANO
 • Sériové číslo: ANO
 • Stanovená hodnota: 5 000 Kč

Každý obdržený pamětní list je zaslán v ochranném dárkovém balení s poděkováním. 

Odměna Zbývá 15/50
 • 2 X Pamětní list CENA SVOBODY.
 • 2 X Dárkové balení s poděkováním.
NIKDY NEZAPOMENEME (dárková bedna + 10 bankovek)
Přispějte 49 000 Kč a více

NIKDY NEZAPOMENEME (dárková bedna + 10 bankovek)

Zbývá 1/7

Jsou okamžiky, které určují to kým jsme. Toto je jeden z nich. 

Za pomoc v hodnotě 49 000 Kč obdržíte 10 bankovek a podepsanou bednu, naplněnou trofejemi a dárky, zaslanou přímo z bojové linie od Čechů, kteří díky vaší pomoci budou moci bránit hranice Evropy efektivněji. 

Odměna Zbývá 1/7
 • 10 X Pamětní list CENA SVOBODY.
 • 10 X dárkové balení.
 • 1 X DÁRKOVÁ BEDNA (válečné trofeje a upomínkové předměty).
DÍLENSKÝM MISTREM
Přispějte 95 000 Kč a více

DÍLENSKÝM MISTREM

Zbývá 1/4

POUZE 10 CIVILISTŮ SE PODÍVÁ DO NAŠÍ DÍLNY NA VÝROBU DRONŮ.

Na jeden den vás vezmeme do uzavřených prostor na utajovaném místě, kde budeme vytvářet drony a techniku chránící naše hranice. Vyzkoušíte si, jaké to je sestavit svůj dron. Osobně vám předáme 20 sběratelský bankovek z limitované série Cena Svobody. 

Termín návštěvy bude upřesněn po skončení sbírky. S ohledem na bezpečnost může být požadováno sdělení osobních údajů pro kontrolu. 

Odměna Zbývá 1/4

1 X vstup do dílny pro vývoj a výrobu dronů.

1 x DÁRKOVÁ BEDNA (trofeje z fronty a upomínkové předměty).

20 X pamětní list CENA SVODY.

20 X dárkové balení.

OCHRÁNCE NÁRODA
Přispějte 490 000 Kč a více

OCHRÁNCE NÁRODA

Zbývá 1/1

Staňte se na 1 den velitelem obrněného vozu, který se vydá chránit životy válečníků. 

V Čechách Vás a vaše blízké vezmeme na soukromou prohlídku a projížďku obrněného vozu Hummer, který jste pomohli pořídit. 

Tuto odměnu mohou získat pouze 2 lidé. K tomu samozřejmě získáte odpovídající kopec odměn. 

Budete generální Panter naší operace, která má jediný účel – zahnat hordy vrahů a násilníků zpátky za Ural. 

Evropa vám to nikdy nezapomene. Řada lidí Vám bude vděčit za svůj život, díky tomu, že pro ně mohl dojet váš obrněnec.

Stanete se OCHRÁNCEM NÁRODA.

Odměna Zbývá 1/1
 • 1 X osobní exkurze na upravenou verzi Hummeru pro Vás a vaše blízké.
 • 1 X projížďka.
 • Možnost pojmenovat jeden Hummer a podepsat jej.
 • 1 X DÁRKOVÁ BEDNA (válečné trofeje a upomínkové předměty).
 • Pamětní listy v celkové hodnotě 500 000 Kč v dárkovém balení.