Operace změnila život Elence a celé její rodině

Vybráno 0 Kč 1 335 945 Kč
3 000 000 Kč

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
rodina Vegrichtová
Patron sbírky
Markant Česko, s.r.o.
Datum přidání
23. 2. 2023
Poslední aktualita

17. 3. 2024 8:32

Opět v nemocnici

Krásné nedělni ráno všem našim dárcům.

Bohužel já a Elenka sledujeme vycházející sluníčko z oken FNM. 

Elenka musela být v pátek akutně hospitalizována. Měla velmi vysokou horečku, která udeřila velmi rychle a stejně rychle zase zmizela. 

V současné době dostává dvoje velmi silná antibiotika a lékaři se snaží zjistit co se vlastně stalo. 

Tohle je pro mě vždy nejhorší, když se neví co jí je. Je jasné že má někde infekci, ale kde? Žádná zobrazovací metoda nic neukázala a těch možností je tolik. Samozřejmě každá hadička, kterou má trvale zavedenou je zdrojem potenciální infekce, stejně tak její nefunkční tenké střevo, zbytek tlustého střeva a zbytek konečníku. 

Je to jak hledat „jehlu v kupce sena“ a přitom je to pro ni tak nebezpečné. 

Držte palce, ať jsme doma co nejdřív. 

Je to teď pro nás vše ještě složitější, protože nejstarší dcera maturuje a maturitní zkoušky začínají 4. 4. . V současné době je opět s holkama doma. Připravovat se na maturitu s 3letým prckem a Viktorkou do 3.třídy není moc snadné. 

No a na závěr mám opět svou klasickou prosbu, sbírka ještě není zdaleka u konce, i když jste naprosto neuvěřitelní a vybralo se již 38% . Potřebujeme pokračovat dále a tak prosím, sdílejte na sociálních sítích, s kolegy, rodinou, oslovte přátele, zaměstnance, zaměstnavatele a vůbec každého kdo Vás jen napadne. Můžete jim také ukázat přímo QR kód pro dar do sbírky. 

Děkujeme a sledujte nás i na Facebooku a Instagramu ( ten máme nový – neboť nám byl původní zablokován ) NOVÝ INSTAGRAM

Tak ještě jednou krásnou neděli všem a děkujeme za podporu – nezapomeňte pomáhá každá koruna! 

Maminka Tereza 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Vítáme všechny, kdo jste zavítali na naši sbírku a chcete nám pomoci. Moc si toho vážíme a všem děkujeme.

Jmenuji se Tereza a jsem maminkou 4 dcer. Nejstarší Kristýny ( 18let – studentka SŠ ), Elenky ( 10let ), Viktorky ( 8let ) a Vendulky ( 2roky ).

Náš příběh se týká Elenky a částečně i Viktorky, ale velmi změnil  život celé naší rodiny. 

Obě holky mají CURRARINO SYNDROM, díky tomu kolostomie ( vývod tlustého střeva )  prakticky od narození.  Elenka má navíc ještě ileostomii ( vývod tenkého střeva ) . Poslední 3 měsíce plnou parenterální výživu – nesmí jíst a pít, 20h denně je připoutaná ke dvěma infúzním pumpám, které ji dodávají vše potřebné.  K tomu má i PEG ( vývod z žaludku ) , který zabraňuje zvracení. 

Donedávna jsme i se stomiemi měly zcela normální životy. Holky chodily do školy, já pracovala, jezdily jsme na dovolené, výlety… atd.  Nikdo by neřekl, jaké mají onemocnění a co vše už prožily.  To vše se změnilo.

Elenčina operace, která měla vést ke zbavení stomie, nedopadla dobře a já s ní musela zůstat doma od podzimu 2021. Další operaci podstoupila na podzim 2022. Vše mělo být napraveno, ale opak byl pravdou. Vedla jen k dalšímu velkému zhoršení a mému úplnému konci s prací. Během toho roku jsem se naprosto vyčerpala ze všech úspor. Již jsem sice požádala o sociální dávky, ale ty nepokryjí ani základní potřeby.  Proto Vás teď prosím o přečtení našeho příběhu a o pomoc. Vaše pomoc nám zajistí fungování na další čas. 

Komu pomůžeme?

Náš život lze rozdělit do několika etap

1. etapa

Elenka se narodila 20. 2. 2013 jako nedonošené miminko s váhou 1080g. Její start do života nebyl vůbec snadný. Byl plný různých komplikací, nicméně, své místo na světě si vybojovala. Po několika měsících byla propuštěna do domácí péče. První velké problémy začaly po 3 měsících doma, kdy jsem k ní musela poprvé volat RZS. Během několika dní byla z okresní nemocnice přeložena do FN Motol na dětskou chirurgii. Zde ji byla vyvedena její první stomie. V následujících týdnech měla mnoho komplikací a opakované operace dutiny břišní. Došlo k částečnému odstranění tlustého střeva. Stomie se po bříšku stěhovala až se jí konečně podařilo umístit tak, aby začala bez potíží fungovat. Poslední operace proběhla přesně na její 1. narozeniny a po roce útrap to konečně vypadalo nadějně.  Následovaly klidné roky, kdy Elenka rostla a nabírala sílu.

2. etapa

O téměř 8 let později jsem po velkém nátlaku lékařů souhlasila s pokusem o zanoření stomie. Byl stanoven termín operace na podzim 2021  ( vyšití nového konečníku, zanoření původní kolostomie, vytvoření ileostomie a odstranění nádoru ). Operace proběhla hladce. Vše vypadalo, že se podařilo, ale bohužel jen na několik dní. Následně přišly velké komplikace. Tlusté střevo začalo z neznámých příčin odumírat. Následoval rok, kdy Elenka bojovala s velkým zánětem tlustého střeva. Bolelo ji každé sednutí a časem se vše jen zhoršovalo. Další operace byla nevyhnutelná. 

3. etapa

Další velká operace proběhla 20. 10. 2022 ( odstranění odumřelé části tlustého střeva, k současné ileostomii byla vyvedena ještě kolostomie ).  Plán byl časem uzavřít ileostomii a doživotně ponechat kolostomii. Naděje na zbavení se stomie zmizela.

První dny po operaci se Elenka krásně hojila. Vypadalo to, že je vše v naprostém pořádku.  8. den po operaci začala zvracet, stomie přestala odvádět stolici. Následovaly 4dny vyšetření a váhání co dál. 

Desátý den po operaci bylo rozhodnuto o dalším zákroku. Ještě ten den byla operována. Celé tenké střevo mělo být nataženo na hadici, která by zabránila srůstům, zalamování a zajistila jeho průchodnost. Bohužel, nic z toho se nepodařilo. Elenka je zcela neoperovatelná. Dutina břišní je ve stavu katastrofy se kterou nelze nic dělat. Z asi 4m délky tenkého střeva se povedlo natáhnout jen 40cm na hadici. Ve velmi vážném stavu břišní katastrofy se vrátila na ARO. Nikdo nevěděl co bude dál. Elenka však opět ukázala, že její vůle k životu je obrovská. 

Současnost

Následky jsou velmi vážné. Elenka není schopna přijímat žádnou stravu ani tekutiny – nepije, nejí.  Její střeva nejsou schopná absorbovat ani její vlastní sliny a žaludeční štávy. Pro výživu má zaveden dlouhodobý PICC ( kanylu zavedenou k srdci ). Také má PEG ( vývod z žaludku ), který jí zabraňuje ve zvracení a odvádí z žaludku obsah, co se vrací ze střev. 

Výhlídky jsou zcela nejisté. Jen čas nám ukáže, co bude dál. Cesta to bude velmi dlouhá a trnitá. Jsme však odhodlané vše překonat. 

Doma

Po 1,5 měsíci, kdy jsem se v Motole zaučovala péči o Elenku, byla propuštěna do domácí péče. 20h denně je připojena hadičkou dlouhou 1,5m ke dvěma infúzním pumpám, které ji dávkují výživu a vodu přímo do krevního řečiště. Celý tento set váží přibližně 15kg. Každých 14dní pak jezdíme do FNM na jednodenní operace – čištění prostoru po konečníku. 

Doma jsem vše musela přizpůsobit Elence a péči o ní. Z obývacího pokoje jsem vytvořila domácí JIPku, kde má uloženy všechny své pomůcky, které potřebuje. Výživa se musí připravovat a napojovat v přísně sterilních podmínkách. Mám zde prostor přizpůsobený míchání výživy, napojování k Elence, převazy PICC. Také zde ošetřuji obě stomie a PEG. 

Každý den, když má Elenka 4h pauzu od výživy, musím připravit výživu na další napojení. Jednou týdně také přelepujeme PICC. Každý druhý den pak měníme sáčky na stomiích, „krmíme“ střevo. Každý den ošetřujeme PEG. Dle prováděných úkonů mi ošetření Elenky zabere 1 – 3h ze 4h pauzy. Mimo to se musí po celých 24h počítat, co vyteče z ileostomie a PEGu. Tyto ztráty pak sečtu a každých 6h dle nich přenastavuji rychlost kapání jedné z pump.

Elenka by se strašně ráda časem vrátila do školy, aby se její život co nejvíce přiblížil „normálu“ a nebyla jen doma. Bohužel pro návštěvu školy bude nutné, abych ji po celou dobu vyučování doprovázela, nebo bude nutné zaučit zdravotní sestru. U Elenky je totiž osobní asistence nedostatečná – musí mít zdravotní dohled, který bude řádně proškolený.  V současné době ji já doprovázet nemohu. Doma mám totiž ještě 2letou Vendulku a na plat zdravotní sestry nemám prostředky.  Z tohoto důvodu se zatím učí doma dle individuálního plánu.  

V panelákovém bytě je pohyb se stojanem velmi složitý. Na WC nebo do koupelny se s ním nedostane vůbec. Po celém bytě jsou také prahy, které nelze odstranit bez velké rekonstrukce. Vše nám ještě stěžuje přístup do domu, který je po schodech. Každý měsíc tak nosím velké množství beden se zdravotním materiálem a výživou po schodech, což je pro mne velmi namáhavé. 

Jakákoliv cesta mimo domov je logisticky velmi náročná. Do speciálního batohu na pumpy se totiž Elence vše nevejde. Nemůže jít ven s kamarádkami, hrát si na hřišti, nebo se prostě jen volně pohybovat.

I přes to vše se snažím s dětmi žít co nejvíce normálně. Kristýnka chodí na SŠ a připravuje se na VŠ. Se vším mi neskutečně pomáhá. V 18ti letech se plně stará o domácnost a když jsem s Elenkou v nemocnici, 100% zvládá péči o 2 letou Vendulku a Viktorku včetně ošetření její stomie. Elenka se mnou tráví veškerý čas, který se jí snažím maximálně zpestřit. Viktorka běžně chodí do školy. Vendulka je naše věčně usměvavé sluníčko. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané peníze použiji na náklady spojené s bydlením, dopravu, potřeby dětí a jejich vzdělání. Zdravotní pojišťovna bohužel nehradí všechen zdravotní materiál, který Elenka potřebuje. Část toho tak musím dokupovat. Jako velká investice mne čeká pořízení jiného auta. To současné i přes velkou nedávnou opravu již dosluhuje. Každou chvíli nás někde nechá.  

Pravidelný velký výdej bude zdravotní doprovod Elenky, díky kterému se bude moci vrátit do školy. Až to bude možné, tak Vendulka nastoupí do školky a budu ji pak doprovázet já. 

Ráda bych také co nejvíce upravila byt pro Elenčin lepší život. Pokud by se vybrala větší částka, chtěla bych vyměnit bydlení za větší a rovnou ho upravit pro její lepší život. V současné době bydlíme totiž v menším panelákovém bytě, kde je jedna místnost vyhrazena jen pro zdravotní potřeby Elenky. 

Pokud by jste o nás chtěli vědět více, můžete nás sledovat na FB stránkách.

Náš život se stomií a parenterální výživou

Předem velice děkujeme za jakýkoliv příspěvek, nebo sdílení. Velmi nám tím pomůžete překonat naše těžké období a umožníte nám soustředit se na zlepšení Elenčina zdravotního stavu a celkové kvality jejího života.

Tereza

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

17. 3. 2024 8:32

Opět v nemocnici

Krásné nedělni ráno všem našim dárcům.

Bohužel já a Elenka sledujeme vycházející sluníčko z oken FNM. 

Elenka musela být v pátek akutně hospitalizována. Měla velmi vysokou horečku, která udeřila velmi rychle a stejně rychle zase zmizela. 

V současné době dostává dvoje velmi silná antibiotika a lékaři se snaží zjistit co se vlastně stalo. 

Tohle je pro mě vždy nejhorší, když se neví co jí je. Je jasné že má někde infekci, ale kde? Žádná zobrazovací metoda nic neukázala a těch možností je tolik. Samozřejmě každá hadička, kterou má trvale zavedenou je zdrojem potenciální infekce, stejně tak její nefunkční tenké střevo, zbytek tlustého střeva a zbytek konečníku. 

Je to jak hledat „jehlu v kupce sena“ a přitom je to pro ni tak nebezpečné. 

Držte palce, ať jsme doma co nejdřív. 

Je to teď pro nás vše ještě složitější, protože nejstarší dcera maturuje a maturitní zkoušky začínají 4. 4. . V současné době je opět s holkama doma. Připravovat se na maturitu s 3letým prckem a Viktorkou do 3.třídy není moc snadné. 

No a na závěr mám opět svou klasickou prosbu, sbírka ještě není zdaleka u konce, i když jste naprosto neuvěřitelní a vybralo se již 38% . Potřebujeme pokračovat dále a tak prosím, sdílejte na sociálních sítích, s kolegy, rodinou, oslovte přátele, zaměstnance, zaměstnavatele a vůbec každého kdo Vás jen napadne. Můžete jim také ukázat přímo QR kód pro dar do sbírky. 

Děkujeme a sledujte nás i na Facebooku a Instagramu ( ten máme nový – neboť nám byl původní zablokován ) NOVÝ INSTAGRAM

Tak ještě jednou krásnou neděli všem a děkujeme za podporu – nezapomeňte pomáhá každá koruna! 

Maminka Tereza 

31. 12. 2023 17:58

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

Krásný poslední den tohoto roku.

Do příštího roku přejeme každému z Vás hodně lásky, úspěchu, zdraví, splněných přání…

Děkujeme, že jste se stali součástí našeho života. 

Děkujeme Vám za uplynulý rok. ♥️ 

PS: přišli jsme o profil na Instagramu, tak kdo máte zájem zde je odkaz na NOVÝ INSTAGRAM .

Maminka Tereza s holkama 

24. 12. 2023 18:54

KRÁSNÝ ŠTĚDRÝ VEČER

Přejeme Vám krásné prožití svátků vánočních, hodně splněných přání a času stráveného s nejbližšími. 

Děkujeme Vám za pomoc, kterou jste nám poskytli svým darem.

Maminka Tereza s dcerami Elen, Viktorkou, Kristýnou a Vendulkou.

17. 12. 2023 10:41

Krásnou stříbrnou adventní neděli 🌲

Všem přejeme krásnou stříbrnou adventní neděli 🌲

Moc děkujeme všem kdo se rozhodli nás podpořit ♥️ 

Je neuvěřitelné jak jste se sbírkou za posledních 14dní zase pohnuli . 🙏

K dnešnímu dni máme vybráno 36% cílové částky, Vás dárců je již 1773 !!! Nejraději bych Vás každého objala, dáváte nám totiž naději, že cíl se podaří. 

Zkuste se zamyslet co pro nás ještě můžete udělat? Sdílení, sdílení a zase sdílení ♥️ 

Připravila jsem pro Vás snadnou možnost šíření naší sbírky, níže přikládám QR platbu. Můžete ji nechat načíst přátelům, kolegům, rodině, nadřízeným. Prostě komukoliv kdo Vás napadne. Výše daru je pak možné po načtení upravit. 🙏 

Kdo máte sociální sítě tak samozřejmě prosím sdílejte!!! Odkaz ze kterého, je možné nás sdílet ♥️ NÁŠ PROFIL NA IG, ZE KTERÉHO MŮŽETE VSE SDÍLET ♥️

nebo ♥️ NÁŠ PROFIL NA FB ♥️

Sdílení je totiž nejsilnější zbraň co máme a nic nestojí. Ze zkušenosti již vím, že napoprvé málokdo přispěje, ale čím více se sdílení opakujete tím větší má moc. 

Děkujeme, že to s námi dotáhnete do 100% konce! Všichni jste naprosto úžasní. 

Maminka Tereza s holkama 

3. 12. 2023 20:23

Krásnou první adventní neděli

Všem našim dárcům přejeme krásnou první adventní neděli. 

Elenka má teď klidné období a já jsem za to hrozně moc vděčná. Po dvou letech to u nás vypadá na klidné Vánoce. Bohužel její zdravotní stav je stále stejný a na změnu to nevypadá. 

Odmítla jsem teď nabídku operace, nejsme připraveni ji riskovat. Výsledek nám nikdo nedokáže zaručit a to riziko je tam přitom strašně velké. Ani lékaři se nedokáží shodnout zda operovat nebo ne. 

Mám jedno velké přání, aby tento stabilní stav u nás zůstal. Je to takové moje vánoční prání :-) Jen mám velké obavy, že se mi nesplní…

Sbírka nám běží již dlouho a moc Vám děkujeme za Vaši projevenou podporu. Už Vás je 1446 dárců. Částka, která se zatím podařila vybrat je 1/3 cílové částky. Víte co to znamená? Kdyby každý z Vás ve svém okolí sehnal 2 dárce, kteří by nám přispěli jakoukoliv částkou můžeme být v cíli. Pomůžete mi s tím? Zkusíte spolu se mnou udělat malý vánoční zázrak? Zkusíte každý sehnat 2 dárce a být chvilku tak otravní jako jsem já?  Můj dosah totiž již není skoro žádný, já už nemám kde psát a prosit o podporu… Proto prosím Vás, kteří jste nám již tolik pomohli!

Kdo chcete můžete nás sledovat také na náš život se stomií a parenterální výživou  a  instagramu

Vkládám tam mnohem více aktualit a celkově ukazuji náš život jaký je. 

Ještě jednou děkujeme.

Maminka Tereza + holky

6. 5. 2023 17:18

Konečně doma

Přejeme hezký den všem dárcům.

Díky jedné úžasné paní z DONIO jsem prodloužila sbírku na dlouhodobou.  V původním termínu se nepodařilo dosáhnout potřebné částky. Nicméně vybraná částka je i tak zcela ohromující a to díky Vám :-) Moc naše dárce prosím o další sdílení sbírky a její podporu jakoukoliv formou. 

Strávila jsem celý duben s Elenkou v nemocnici. Prodělala katetrovou sepsi a infekci neznámého původu, která nám dlouho nereagovala na léčbu. Vždy po vysazení antibiotik udeřila v plné síle. Bohužel se nepodařil zjistit její zdroj. Elenka vše statečně zvládla :-) Doma to už tak veselé nebylo. Náš odjezd byl totiž tentokrát velmi rychlý sanitkou. :-( 

Chtěla jsem také naše dárce poprosit o kontrolu zda jejich příspěvek na naši sbírku byl opravdu bankou zaúčtován. Máme totiž naprosto neskutečný rozdíl mezi přijatými platbami od dárců ( 1046 přijatých darů ) a mezi dárci co dar odeslaly, ale banka ho nepřeúčtovala. ( celých 118 darů nebylo přeúčtováno ) . Tudíž je mezi Vámi 118 dárců co nám poslaly dar, ale banka ho neodeslala. Moc děkujeme všem kdo si dají tu práci se podívat do výpisu a případně dar odešlou znovu :-) 

Přejeme Vám krásné začínající léto . 

Maminka Tereza s holkama 

31. 3. 2023 23:57

Naši milí dárci

Milí dárci,

všem Vám moc děkujeme za Vaše příspěvky, za každé sdílení, vzkaz… Všichni jste naprosto skvělí!!! Jen díky Vám se sbírka odrazila od země! 

Mám k Vám všem ještě jednu prosbu. Jedna naše podporovatelka nám napsala o podpoře pro sbírky, kterou poskytuje stibrovicnikolka na svém instagramovém profilu. Proto moc prosím Vás, kteří máte instagram, zda nám můžete dát " hlas " pod její příspěvek, nebo nás doporučte tak, že jí napíšete soukromou zprávu. 

Věřím, že s její podporou by jsme cílovou částku stihly vybrat do konce sbírky, která končí již za 23 dní. 

Pokud Vás náš příběh zajímá dále, můžete nás sledovat na facebooku Náš život se stomií a parenterální výživou nebo na instagramu zde .

Všem Vám moc děkujeme 

Elenka, Viktorka, Kristýna, Vendulka a maminka Tereza

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  18. 6. 2024 9:53
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 6. 2024 19:31
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 6. 2024 22:09
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 6. 2024 9:03
DobroDárce
200 Kč  •  12. 6. 2024 5:54
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  11. 6. 2024 15:11
Milý dárce
100 Kč  •  11. 6. 2024 13:19
DobroDárce
600 Kč  •  11. 6. 2024 10:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2024 10:21
Marta H.
300 Kč  •  11. 6. 2024 9:47
Drž se Elenko !!!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 6. 2024 9:14
Milý dárce
3 500 Kč  •  11. 6. 2024 8:42
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2024 7:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 6. 2024 7:55
DobroDárce
300 Kč  •  11. 6. 2024 6:45
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 6. 2024 5:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 6. 2024 5:22
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 6. 2024 21:13
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  10. 6. 2024 19:16
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 6. 2024 18:06

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Jana
300 Kč  •  4. 3. 2023 20:58
Přeji hodně zdraví a síly celé rodině ❤️
Nikola Burešová
200 Kč  •  5. 9. 2023 22:25
Držte se! Elenko seš velmi statečná!
Květa
300 Kč  •  19. 3. 2023 21:00
Přeji jen to nejlepší, hrozně smutné, když takto trpí člověk, zvláště potom dítě.
Petra
300 Kč  •  12. 3. 2023 7:04
Mnoho sil 🍀
L
1 000 Kč  •  3. 12. 2023 21:06
Přeji hodně zdraví 🌷
Petr B.
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 17:22
Zdravíme ze Štramberka
Hana M.
900 Kč  •  27. 3. 2023 13:35
Hodně sil vám všem!
Dana J.
2 000 Kč  •  3. 3. 2023 16:40
Přeji Ti Elenko, abys byla šťastná navzdory všemu, co Tě potkalo Posílám Ti velkou pusu a pohlazení. Mávám Ti.

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat