Ahoj jmenujeme se Mazurkovi. Jsme obyčejní lidé a především rodiče .Jednoho dne se nám obrátil život a to, když náš milovaný syn Sebíček měl 3 roky. Po 2 týdnech čekání na genetiku jsme dostali zprávu, bohužel tu nejhorší co rodič nikdy nechce slyšet.Sebíček je vážně nemocný má DMD což je svalová dystrofie Duchenne není na to lék a nedožije se dospělosti.
Jeli jsme domů oba dva plakali.Dlouho nám trvalo se z toho vzpamatovat člověk se ptá proč on…proč zrovna my….Dnes už jsme se naučili s tím žít poznali jsme i jiné diagnózy mnohem horší a nebavíme se o tom žijem přítomností.Dnes je synovi 6 bohužel síly jeho nožiček oslabují a bude mít vozíček. Po všech zamítnutých žádostech státu o auto a našeho města o byt v blízkosti školy.
..











